Uzun süreli ilişkilerde aşılan 10 çizgi

Birbirinizi uzun zamandır tanıyorsunuz. Keseleriniz bir, evleriniz bir, ailelerinizi benimsediniz... En fazla ne kadar ileri gidersiniz? Ona ter koktuğunu söylemek, aynı anda tuvalete girmek? Böyle şeyler uzun ilişkilerde oldukça normal bir hal alabiliyor. Uzun ilişkisi olanlar 'Aaa evet' diyecektir zaten.

25 Mart 2021, Perşembe 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sevişmeden beraber duş almak

Sevişmeden beraber duş almak

Beraber duş alma fikri zaman içerisinde seksten tamamen soyutlanabilir. İlişkinin başlarında sadece fantezi için beraber duş alınırken, ilerleyen zamanla beraber iş seksten sıyrılıp, sıcak suyun ve mis kokuların tadını birlikte çıkarmaya gelebilir.

Birbirinizin çamaşırlarını koklamak

Birbirinizin çamaşırlarını koklamak

Birilerinin çamaşır yıkaması gerek! Aynı zamanda herkesin kirli çamaşırlarını kendisinin seçmesi de gerekiyor. Ama her zaman bu işten kaytaracak birileri vardır. Kendini bir anda partnerinin kirli çamaşırlarını seçerken bulabilirsin.

Lavaboyu aynı anda kullanmak

Lavaboyu aynı anda kullanmak

Utanma duygusu kurulan benzersiz ilişki ile zamanın mezarlığına gömülebilir. Aceleniz mi var? O halde lavaboyu beraber kullanmaktan başka çaren yok. 

Birbirinizin kıyafetlerini giymek

Birbirinizin kıyafetlerini giymek

Temiz t-shirt’ün kalmadığı zamanlarda, evde rahat rahat gezebilmek için sevgilinin t-shirtleri vazgeçilmez bir yardımcı. Aynısı onun da başına gelebilir tabii.

Kıl ve tüy tespiti

Kıl ve tüy tespiti

“Bıyıkların çıkmış” lafını duymak kadar çileden çıkarıcı bir şey olabilir mi? Ama oluyor. Zaman içerisinde birbirlerinizin kılını tüyünü kontrol eder hale gelebiliyorsunuz.

Yan odadan mesajlaşmak

Yan odadan mesajlaşmak

Üşengeçlik… Uzun süreli ilişkinin sağladığı konfordan sınırsız faydalanmak lazım. Ona seslenmeye bile üşendiğin zamanlar elbet oluyordur. Uzun süreli ilişkilerde gerek şakasına gerekse de üşengeçlikten bu gibi durumlar yaşanabilir.

Garip takma isimler

Garip takma isimler

Aşkısı, canikosu, evlişi, bebişi, aşkitosu ve daha niceleri! Türetmekte sınır yok.


Gaz çıkarmak

Gaz çıkarmak

Son noktadayız. Samimiyetin doruklarındayız.

 Dille gıdıklamak

Dille gıdıklamak

İşin garip bir boyutuna giriş yapıyoruz. Elle gıdıklamak da güzel, ama zaman içerisinde bu görevi dilin de üstlenebilir.


 Telepatiyle anlaşmak

Telepatiyle anlaşmak

Ona dışarı çıkalım mı diye mesaj atacakken, aynı şeyi o da yazıyor olabilir. Bir süre sonra karşındakinin o an aklından geçenleri okuyabilecek konuma gelebilirsin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkiyi mahveden 5 telefon alışkanlığı