Üzüntüsünü görüp yardımına koştular

Blue King adlı tatlı pit bull Kaliforniya'da ölüm oranı yüksek olan bir barınağa bırakıldığında, oldukça çaresizdi. O kadar üzgündü ki, bu sevimli canlı verilen ödülü bile bırakıp kendini tellerin ardında ağlamaya vermişti

28 Temmuz 2017, Cuma 21:57
A A

Blue King adlı köpek, barınağa geldiğinde ona kendini iyi hissetmesi için bir ödül vermek istediler.Köpek ödülü sadece koklayıp bıraktı.  

Kalifornia'da bir ailenin yanında yaşayan Blue King isimli köpek, ailenin taşınmaya karar vermesi üzerine bir barınağa terk edildi.

ÜZÜNTÜSÜNÜ FARK ETTİLER

ÜZÜNTÜSÜNÜ FARK ETTİLER

Büyük bir ölüm oranına sahip olan bu barınakta, Blue'nun üzgün ifadesini fark eden hayvanseverler ona yardım etmeye karar verdi.

Kısa bir video çeken hayvanseverler Blue'ya bir yuva bulabilmek için bu videoyu Facebook hesaplarından paylaştılar.

Kısa  süre sonra  Jennifer McKay Blue'yu görmeye geldi. McKay 'Çok üzgün görünüyordu. Beni tanımaya çalışmadı bile. Diğer köpekler kuyruklarını sallıyor ve göz kontağı kuruyordu ama o ayağa bile kalkmıyor beni görmeye çalışmıyordu' dedi.

ŞİMDİ YENİ EVİNDE

ŞİMDİ YENİ EVİNDE

Blue King yeni hayatından pek memnun!

O, şimdi karnı okşandığında, uzunca kestirdiğinde ve sahibiyle vakit geçirdiğinde çok mutlu oluyor.

(FOTOĞRAFLAR: thedodo.com)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.