Vahşette ikinci perde!

Manisa'da zeytinlik alanda bir kadının yanmış cesedinin bulunmasının ardından gözaltına alınan 3 kişinin sorgusu sürerken; bölgede başlatılan arama çalışmalarında, toprağa gömülü halde ikinci bir cesede daha ulaşıldı

A A
Vahşette ikinci perde!

Geçtiğimiz pazar günü Akhisar Cumhuriyet Mahallesi Su yolu Mezarlığı mevkiinde bulunan zeytinlik içindeki barakada, 20 yaşının üzerinde olduğu sanılan, yakılmış bir kadın cesedi bulundu.

İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan incelemede, cesedin yüzde 90’ının yanması yüzünden nasıl öldürüldüğü belirlenemedi. Ayrıca yine aynı nedenle, ölen kişinin tecavüze uğrayıp uğramadığı da tespit edilemedi.

Kimliği belirsiz kadın cinayetiyle ilgili dün biri anne-kız diğeri erkek 3 kişi gözaltına alındı. Akşam saatlerinde şüpheliler önce cesedin bulunduğu yere, ardından Hashoca Mahallesi 67 Sokak’taki evlerine götürüldü. Şüphelilerin evlerinde Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü’ne bağlı ekipler inceleme yaptı.

100 METRE UZAKTA İKİNCİ CESET!

Zanlıların sorgusu sürerken yaşanan bir gelişme ekipleri tekrar harekete geçirdi. Aynı bölgede ikinci bir ceset olduğu haberini alan ekipler, arama çalışması başlattı.

Dün gece ilk cinayetin bulunduğu barakaya 100 metre mesafedeki bir tarlada geriye kemikleri kalmış gömülü bir ceset bulundu. Kemikler bulunduğu yerden alınarak İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

CESETLER ENGELLİLERE Mİ AİT?

İlk cesedin Seferihisar’da kaybolan sağır ve dilsiz bir kadına ait olduğunun sanıldığı, ikinci cesedin ise 2013 yılı Aralık ayından beri kendisinden haber alınamayan yine engelli bir erkeğe ait olduğunun tahmin edildiği, DNA sonuçlarına göre isimlerin kesinlik kazanacağı belirtildi.

Şüphelilerin kimlikleriyle ilgili bir açıklama yapılmazken, olayla ilgili kızıyla gözaltına alınan kadının oğlunun da arandığı öğrenildi.

DHA

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Başbakan operasyonu böyle takip etti