Vahşi hayvanları canlı yayınla izleyin

Corona virüs salgını nedeniyle tüm kültür sanat etkinlikleri kapılarını ziyaretçilere kapatırken, hayvan koruma enstitüleri ve hayvanat bahçeleri de geçici süreliğine kapatıldı. Ancak evde kalanlara 'amme hizmeti' sunarak hayvanların doğal yaşamlarını canlı olarak yayınlayan kurumlar da var. İşte evinizin konforunda penguenleri, denizanalarını ve yavru kaplanları izleyebileceğiniz 15 adres!

24 Mart 2020, Salı 16:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Pandalar

Pandalar

ABD'nin Washington DC'deki Smithsonian Ulusal Hayvanat Bahçesi dev pandaların izlenebilmesi için canlı yayınını başlattı.Yavru keçiler

Yavru keçiler

Kişisel bakım ürünlerinde keçi sütü kullanan güzellik firması Beekman, yavrularımızı siz de görün diyor.

Denizanası

Denizanası

ABD'nin California eyaletindeki Monterey Bay Akvaryumu, online ziyaretçilerine kapılarını açtı. Youtube canlı yayınıyla denizanalarını izleyerek sakinleşmek mümkün.

Ev konforunda safari

Ev konforunda safari

ABD'denin Ohio eyaletindeki Cincinnati Hayvanat Bahçesi, her gün saat 15.00'da 'Ev Safarisi' seansları düzenliyor. Her bir safaride farklı hayvanları görmek, çocuklarla birlikte izlemek mümkün. 

Mercan kayalıklar

Mercan kayalıklar

Avustralya'daki Port Phillip Körfezi'nin mercanlarını Youtube üzerinden canlı olarak izlemek mümkün. Belki siz de kayıp Nemo'yu bulabilirsiniz. 

Yaşlı köpekler

Yaşlı köpekler

ABD'nin Tennesse eyaletinde kendini yaşlı hayvanları kurtarmaya adayan Old Friends Animal Sanctuary, yaşlı köpekleri canlı olarak izleme fırsatı sunuyor. 

Kurtlar

Kurtlar

ABD'nin Minnesota eyaletindeki Uluslararası Kurt Merkezi'nde pek çok tür kurtu canlı olarak izleyebilirsiniz, hem de kar manzarasıyla

Su aygırları

Su aygırları

ABD'deki Memphis Hayvanat Bahçesi'ndeki iki dişi su aygırı Binti ve Splish'i canlı izleyin. 


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kars Barajı buzla kaplandı, seyrine doyum olmadı