Vali Doğan mülki amirlerle iftar yaptı

Vali Doğan mülki amirlerle iftar yaptı

Vali Doğan mülki amirlerle iftar yaptı

22 Mayıs 2019, Çarşamba 12:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet EZER/HATAY,(DHA)- HATAY Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, mülki idare amirleri ve eşleri ile birlikte iftarda bir araya geldi.
İskenderun ilçesinde gerçekleşen iftar yemeğine; Vali Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan'ın yanı sıra Vali Yardımcıları Aydın Tetikoğlu, Nursal Çakıroğlu, Erol Özkan,  Bilal Ölmez, Mahmut Hersanlıoğlu, Salih Altun ve Orhan Aktürk, ilçe Kaymakamları Orhan Mardinli, Nevzat Şengök, İskender Yönden, Bülent Uygur, Musa Sarı, Hayrettin Baskın, Murat Bulacak, Ahmet Demirci, Yusuf Turan, Zafer Karamehmetoğlu, Ercan Kayabaşı, Polat Kara, Fatih Çobanoğlu, Murat Kütük, Ömer Faruk Yüce ve eşleri katıldı.
İftarda konuşan Vali Doğan, “Hataylı hemşehrilerimizin daha güzel bir geleceğe ulaşabilmesi adına üzerimize düşen görevleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı hassasiyetle yürüteceğiz. Hepimizin ortak çabası ve çalışmasıyla ilimiz ve ülkemiz adına daha başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Sizlerin de aynı duyguları paylaştığına olan inancımı ifade ediyor, hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder