Vali Yazıcı'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Vali Yazıcı'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Vali Yazıcı'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

09 Ocak 2022, Pazar 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA,(DHA) - ANTALYA Valisi Ersin Yazıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali Yazıcı'nın yayımladığı mesaj şöyle;

"Bilginin her geçen gün katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin takip edilmesi zor bir hızda geliştiği günümüz dünyasında, medya hayati bir önem taşımaktadır. Görsel ve yazılı medyanın yanında sosyal medyanın etkinliğinin sürekli arttığı günümüzde, gazetecilerimizin üzerine düşen sorumluluk her zamankinden daha fazladır.

Milletimizin gözü, kulağı ve dili olan, vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacının doğru biçimde karşılanmasına vesile olan gazetecilerimiz, şüphesiz ülkemizin demokrasisini korumada da büyük katkı sunmaktadırlar. Zor şart ve imkânlar içerisinde, zaman mefhumu tanımadan büyük bir fedakârlıkla tüm enerjisini halkımızın doğru haber alması için harcayan basın emekçilerimizin bu gayretleri her türlü takdiri hak etmektedir.

Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, bu yönüyle milletimizin duygularına tercüman olan basın mensuplarımız, vatandaş ile yönetim arasında köprü vazifesi görmektedir.

Turizmin başkenti, bir dünya şehri olan Antalya'mızın, dünyada daha da tanınır hale gelmesinde, turizm sektörü başta olmak üzere, tüm sektörlerin başarıya ulaşmasında ve bu başarının da ülkemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasında, basın çalışanlarımızın çok önemli rolü bulunmaktadır.

Toplumun tarafsız, hızlı ve doğru bilgilendirilmesi adına önemli bir görevi yerine getiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Suç makinesi jandarma tarafından yakalandı