Vatan Şaşmaz, ölmeden bir gün önce oğlunun adını koymuş

İstanbul Beşiktaş'taki bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın ölmeden bir gün önce çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendiği ve adını "Asil" koyduğu ortaya çıktı

15 Eylül 2017, Cuma 10:08
A A
Vatan Şaşmaz, ölmeden bir gün önce oğlunun adını koymuş
Uçankuş TV'de yayınlanan Canlı Masa programına konuk olan eski manken Tuğba Özay önemli açıklamalarda bulundu.

Yakın arkadaşı Vatan Şaşmaz'ın annesi Safiye Hanım ile konuştuğunu belirten Tuğba Özay, sunucunun ölmeden bir gün önce Ankara'da çocuğunun cinsiyetini öğrendiğini ve adını o anda belirlediğini açıkladı."ANNESİNE MESAJ ATMIŞ"

Tuğba Özay "Vatan ölmeden bir gün önce eşi Yasemin ile Ankara'ya gitmiş ve bir oğlu olacağını öğrenmiş. Vatan hemen annesine mesaj atmış. Babannesi torunun Asil Şaşmaz ile tanış" şeklinde konuştu.


Filiz Aker'in yakın arkadaşı Sevilay Öztürk konuştu! Vatan Şaşmaz...Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in görüntülerinin nasıl sızdığı ortaya çıktı... Aile boyu rezalet!Vatan Şaşmaz'ın anısına 'pes artık' dedirten saygısızlık!


''BU ÜLKEDE ÖLMEK BİLE SUÇ''

Tuğba Özay  Vatan Şaşmaz'ın cenazesine makyajlı bir şekilde katıldığına dair hakkında yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından şu yanıtı vermişti:

''İki kadın çıkmış televizyona hakkımda ileri geri konuşuyor... Esasında ben böyle polemiklerden hep uzak durmak istediğim için çoğu zaman muhatap almam, konuşmam… Çünkü istenileni bilirim. Fakat sevenlerimden gelen yoğun baskı üzerine açıklama gereği duyuyorum:Acı bir ölümün ardından bunları tartışıp konuşacak kadar ucuzladıysa ölüm bu ülkede vay halimize!

Ben ki günlük hayatımda asla makyaj yapmam, profesyonel çekimlerimde bile fondöten kullanmam ki kalkıp cenazeye giderken makyaj yapacağım…

Sizler yüzünüzü kapatabilmek için kilolarca fondöteni suratınıza boca ederken ben zerre sürmem onlardan yüzüme. Yakınımda olan herkes,ekibim kim varsa yanımda çok çok iyi bilir. Siz kalkmış makyaj yapıp süslenip püslenip cenazeye katıldığımı kamuoyunda hakkımda yaratmaya çalıştığınız algı doğrultusunda konuşuyorsunuz.

Biraz kaba olacak herkesin affına sığınarak diyeceğim o ki güzellik cidden başa bela .. Ve bu ülkede ölmek bile neredeyse suç olmuş!''
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Şebnem Schaefer çıktığı tüm erkeklerle mahkemelik!