Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin’de Cevdet namlunun ucuna geliyor…

Vatanım Sensin yeni bölümü perşembe akşamı ekrana gelecek. Cevdet ile Azize bir kez daha burun buruna geliyor. Ancak yayınlanan yeni bölüm fragmanında bu karşılaşmaya dair bir detay yok. Aynı zamanda Vatanım Sensin yeni fragmanda işlerin daha da sarpa sardığı görülüyor. İşte 37. bölüm fragmanı ve son bölüme dair notlar...

12 Aralık 2017, Salı 10:41
A A
Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin’de Cevdet namlunun ucuna geliyor…
Vatanım Sensin son bölümünde Azize İzmir’e geldi ve namlunun ucundaki ailesini kurtardı. Peki  yeni bölümde ne olacak? Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında Yunanların yaklaşmasını büyük panikle bekleyen Azize, Cevdet’le karşılaşacak mı?


VATANIM SENSİN 37. BÖLÜM FRAGMANI 

VATANIM SENSİN 37. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?


Filippos, vatan hainlerini öldüreceğini Cevdet’e söyleyerek Yunan ordusunu harekete geçmek üzere ileri sürer. Yunan’ın geldiğini duyan Dağıstanlı, onları püskürtmek için hazır bekleyecektir. Dağıstanlı ile aynı safta çarpışacağını belirten Tevfik, vatan için ölmeye hazır olduğunu söyler.

Türkler arasında çıkan isyanı durdurmak için Cevdet’in Dağıstanlı’nın yardımına ihtiyacı vardır.

Leon, bu haksız savaşı durdurmak için her şeyini ortaya koymaya hazırdır. Hilal, Leon’un bu hareketini onaylamasada engel olamayacaktır.

Kerim’in ölümünden sonra Seher, hedefine Cevdet’i alır. Cevdet, annesinin ve kızlarının gözleri önünde Seher’in silahından çıkan kurşunla ölecek mi?


Vatanım Sensin 36. bölümde neler oldu?


Vatanım Sensin 36. bölüm fragmanında Alina Boz sürprizi


Vatanım Sensin 35. bölümünde aksiyon yine doruktaydı! 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Vatanım Sensin 35. bölümünde aksiyon yine doruktaydı! 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.