Vekiller neden ters oturdu

Vekiller neden ters oturdu

TBMM Genel Kurulu'nda söz alan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in konuşma yaptığı sırada emekli Tümgeneral olan AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal'ın oturduğu yerden arkasını dönerek 'Basın özeti' kitapçığını okumasına CHP'liler tepki gösterdi. TBMM Başkanvekili Meral Akşener ise, "Oğlumun harici kimsenin oturuşuna kalkışına karışmadım"cevabı verdi

09 Nisan 2014, Çarşamba 18:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Devlet İstihbarat Hizmetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmeleri öncesi CHP'nin talebi üzerine usul tartışması açıldı. CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç  söz aldı. Bu sırada Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, oturduğu koltuğu ters çevirdi ve arkasını dönerek 'Basın özeti' kitapçığını okumaya başladı. Genç'in konuşması bitince kürsüye AK Parti Grup Başkanvekili Nuretin Canikli çıktı ve Ünal, koltuğunu düzeltti.

CHP'li milletvekilleri, AK Parti İstanbul Millletvekili Şirin Ünal'ın CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in konuşması sırasında arkasını dönen Ünal'a tepki gösterdi ve durumu TBMM Başkanvekili Meral Akşener'e iletti.

Bunun üzerine TBMM Başkanvekili Meral Akşener, "Oğlumun dışında bugüne kadar kimsenin oturuşuna kalkışına karışmadım. Oda küçükken nasıl medeni olunacağını anlattığım çerçevede bir anne olarak ona karıştım, gerisine karışmıyorum."karşılığını verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yasakların ardından patlama yaşanacak