Venüs Yengeç burcunda neler getiriyor?

Venüs geçtiğimiz hafta sonu burç değiştirdi ve Yengeç'te ilerlemeye başladı. Venüs Yengeç burcunda hareket ettiği dönemlerde ilişkilerimizde duygularımız öne çıkar. Diğer kişilere olan yaklaşımımız aşk, sevgi, ilgi gibi yoğun duygusallıklar içerir. Duygusal bağlar derinleşiyor! Venüs bağ demektir ve Yengeç söz konusu olduğunda bağlar derin ve güçlü olur. İlgi ve duygusal eğilimlerimiz birliktelikler, ev, yuva, aile üzerine yoğunlaşmaya başlar. Koruyucu olma, sahiplenme, kollama, gözetme duygusu oldukça güçlenir. Sevdiği burçta ilerleyen Venüs 6 Eylül’e kadar olan süreçte iyimser etkilerini hangi hayat alanımızda gösterecek diyerek kısaca yükselen burcumuza göre etkilerine bakalım... // Dilara Efeoğlu

10 Ağustos 2020, Pazartesi 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç:

Koç:

Ev, aile, yuva yaşantınıza yönelik konular Venüs’ün iyimser etkilerini almakta. Manevi olarak aileniz ile duygusal bağlarınız güçlenecek. Ebeveynleriniz ile olan ilişkilerinizde karşılıklı duygusal bağların getirdiği sorumlukları almak konusunda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 


Boğa:

Boğa:

Yakın çevre ile olan ilişkilerinizde ve varsa kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde Venüs’ün iyimser etkileri içinde olacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz seyahati gerçekleşebilir ya da arzu ettiğiniz eğitim ve uğraşa başlayabilirsiniz.


İkizler:

İkizler:

Maddi kazançlarınız Venüs’ün iyimser etkileri içinde olacak. Kendi yaratıcı becerileriniz ve mesleki kabiliyetleriniz gelirinizin artması konusunda size destekleyici olabilir. Ortaklaşa yatırımlara yine de dikkatli yaklaşmakta fayda var.

Yengeç:

Yengeç:

Sosyal ve arkadaş çevrenizde Venüs’ün iyimser etkileri içinde olacaksınız. Ailenizden, ebeveynlerinizden gelen destek sizin için yeni fırsatlar sağlayıcı olabilir. Yeni ev alıyor, evleniyor ya da yeni bir ilişkiye başlıyor olabilirsiniz.


Aslan:

Aslan:

Venüs’ün iyimser etkisiyle kariyer ya da meslek hayatınızla ilgili önemli sorumlulukları alma konusunda kendinize daha fazla güven duymanızı sağlayacak. Başkalarından gördüğünüz destek size önemli gelişmeler ve kazançlar sağlayabilir.


Başak:

Başak:

Sosyal çevreniz ve arkadaş çevrenizden kaynaklanan olumlu gelişmeler ve fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Venüs’ün iyimser etkisi sosyal ilişkilerinize yönelik destekleyici etkiler oluşturmakta. Artan maddi kazanç ortaklıklardan, yurtdışı bağlantılardan ve arkadaş çevresinden gelebilir.


Terazi:

Terazi:

Venüs’ün iyimser etkisi ile kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler ve yeni fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Duygusal olarak sizi destekleyen kişilerin etrafınızda çok daha fazla olacağı bu dönem sorumluluklarınızı dengeli olarak yürütebildiğinizde yeni gelişmeler yönünden şanslısınız.


Akrep:

Akrep:

Geleceğe yönelik yeni planlarınız devrede olabilir. Venüs’ün iyimser etkisi yepyeni kararlar alma arifesinde olmanızı sağlamakta. Aile, eş ya da ortaklıklar aldığınız kararlarda önemli etken olacak. Uzak yerlere gitmek, seyahat ya da yeni yerlere yerleşim konuları gündeme gelebilir.


Yay:

Yay:

Miraslar, ortaklaşa maddi kaynaklarınız Venüs’ün iyimser etkilerini alacak alanızın. Maddi gelirinizde başkalarından gelen destek konusunda şanslı bir dönem içinde olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınız, ekibiniz de size destekleriyle fayda sağlayıcı olacaktır.


Oğlak:

Oğlak:

Venüs’ün iyimser etkisi ikili ilişkiler, eş, evlilik ile ilgili konularda size destek ve fayda getirecek. İlişkilerinizde uyum ve duygusal bağların güçlenmesi söz konusu olabilir. Yeni başlayan ilişkiler, evlilik ya da ortaklıklar da hayatınızda yeni gelişmeler halini alabilir.


Kova:

Kova:

Venüs’ün iyimser etkisi çalışma hayatınızda uzun süredir üzerinizde olan yüklerin daha hafiflemesini sağlıyor olacak. Ekip arkadaşlarınızdan, size destek olan kişilerden yana şansınız artmakta. Ailevi sorunlar ile başa çıkmak konusunda içinde bulunduğunuz süreç kolaylık getirmekte.


Balık:

Balık:

Bir süredir özellikle kendinizi daha sınırlanmış hissettiğiniz arkadaş çevreniz ve sosyal çevrenize yönelik Venüs’ün iyimser etkilerini almaya başlıyorsunuz. Varsa çocuklarınız ile ilişkilerinizde daha olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Yeni başlayan bir aşk ilişkisi sizin için söz konusu olabilir. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 10 Ağustos haftası burçlar