Victoria Beckham katılmadığı turneden servet kazandı!

Eski futbolcu David Beckham ile 1999 yılında nikah masasına oturan Victoria Beckham, 1994'te Birleşik Krallık'ta ortaya çıktıktan kısa süre sonra ünü tüm dünyaya yayılan 'Spice Girls' grubunun yeni konserlerinde yer almamasına karşın önemli bir gelir elde etmeyi sürdürüyor.

03 Haziran 2020, Çarşamba 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

90'lara damga vuran 'Spice Girls' (Baharat Kızlar) grubu, 7 yıl aradan sonra bir araya gelmiş ve geçen yıl turneye çıkmıştı.

Grubun üyelerinden olan, şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Victoria Beckham, turneye katılmamıştı.

Turneden 1 milyon sterlin kazandı

Turneden 1 milyon sterlin kazandı

46 yaşındaki güzel, katılmadığı halde sadece isim hakkı sayesinde turneden 1 milyon sterlin (yaklaşık 8,5 milyon TL) kazandı.

İngiliz müzik grubu 'Spice Girls', 90'lı yıllara damgasını vurmuştu, ancak daha sonra dağılmıştı. Prodüktörlerin tüm çabalarına rağmen grup tekrar bir araya gelmemişti.

Güzelliği ve fiziğiyle yıllara meydan okuyan Victoria Beckham, yıllardır devam eden gülmeme kuralını geçtiğimiz günlerde bozmuştu.

Yer aldığı hiçbir fotoğraf karesinde gülümsemeyen Beckham, oğlu Cruz Beckham ile gülümseyerek poz vermişti.

'Annem gülümsüyor'

'Annem gülümsüyor'

Annesinin dişlerini göstererek poz vermesine kendisi bile şaşkın olan Cruz, o anları “Görünüşe göre annem gülümsüyor” notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.

David Beckham ise eşinin bu gülüşüyle ilgili olarak ilginç bir benzetmede bulunmuştu. Beckham, eşine "Annenin dişleri nasıl da beyaz. Adeta 'Friends' dizisinden 'Ross' gibi" diyerek takılmıştı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seda Akgül'den tartışma yaratacak Tuba Ünsal yorumu: Güzel sayılmaz