Victoria's Secret'ın güzel meleği rüzgarda zorlandı

Victoria's Secret'ın güzel meleği Candice Swanepoel çekim arasında rüzgarın azizliğine uğradı

23 Haziran 2017, Cuma 08:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Victoria's Secret meleği Candice Swanepoel reklam çekimi için gittiği New York'ta zaman zaman rüzgarla mücadele etti.  

12 yıldır birlikte olduğu meslektaşı Hermann Nicoli'den bir erkek çocuk sahibi olan eski Victoria Secret modeli Candice Swanepoel, doğum kilolarından çabuk kurtuldu.

Pembe mini şortuyla çekim arasında görüntülenen güzel model set ekibiyle konuşurken şortunun verdiği görüntüyle de baş etmek zorunda kaldı. 

Victoria Secret modeli olmak, hiç bitmeyen bir savaşı gerektiriyor. Bu savaş, hamile kalınca bile bitmiyor. Çocuk beklerken de sıkı bir rejim yapan Candice Swanepoel, hamileyken fitness yapmayı hiç bırakmadı.

Meleklerin hamilelik rutininde; ilk dört-altı hafta dans, yüzme ve kardiyo çalışmaları yer alıyor. Altı haftadan sonra spor rutini değişiyor. 20 dakika kardiyo yapıp ardından 16-20 kası çalıştıran fitness antremanına başlıyorlar. Hamilelikleri boyunca kardiyo ile ağırlık kaldırma arasında gidip geliyorlar. 

Güzel modelin tavsiyesi şu: Yeni doğum yapmış kadınlar spora yavaş bir yürüyüş rutiniyle devam etmeli ve doktordan tıbbi iznin verilmesi sonrasında yüzmek gibi, su egzersizlerine başlamalı. Hafif ağırlık çalışması ve hafif kardiyo yapmak yeterli olur.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder