Volkan Demirel gözyaşlarına hakim olamadı

Volkan Demirel bugün 40 yaşına girdi. Fenerbahçe efsanesi olan Volkan, eşi Zeynep Demirel'in mesajıyla çok duygulandı. Zeynep Demirel, eşi için duygusal ve uzun bir kutlama mesajı paylaşmıştı.

27 Ekim 2021, Çarşamba 15:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'in mesajı eşini ağlattı. Zeynep Demirel'in yazdıklarının ardından paylaşım yapan Volkan Demirel, "Valla ağlattın be Zeynep" yorumunu yazdı.

Volkan'ın 40. yaş günü için Zeynep Demirel, Instagram hesabından şu mesajı paylaşmıştı:

Klasik bir aşk hikayesi değildi, kimse çarpışmadı, düşen kitaplarımı toplamadın… Bir arkadaş ortamında ilk görüş, sosyal medyadan ekleme (aslında tam bir modern zaman aşk hikayesi sayılabilir bu noktada) uzun süre konuşmama, yaklaşık bir yıl sonra benim 18'den 19'a girdiğim günün bir gün öncesinde ilk buluşma… Şarkıda diyor ya "Beraber yürüdük biz bu yollarda" diye, biz beraber "büyüdük" bu yollarda.


Yaşayan bilir uzun mesafe ilişkisini, az çektirmedik birbirimize be hey gidi hey. Evleniyorum dediğim zaman Belçikalı arkadaşlarımın yüzündeki şaşkınlığı dün gibi hatırlarım… Ama vıcık vıcık aşk böcekleri olmadık biz hiç. Sen bana evlilik yıl dönümlerimizi unutuyorum diye söylenirsin, ben de hiç romantik değilsin diye sana. Sürekli didişiyoruz mesela. Aynı anda nasıl oluyor bilmiyorum fakat hayatımda beni en sinir eden ama çocuklarımdan sonra en sevdiğim insan kişisisin sen.

Ve sevgilim, biliyorsun seni en iyi ben tanırım. Doğallığını, vicdanını, hem çok sevilmeni hem hiç sevilmemeni sağlayan başarı hırsını, doğuştan var olan babalığını, beni çoğu zaman deli eden başına buyrukluğunu ama en çok o temiz kalbini… Birbirlerine ilk gündeki gibi aşık bir çift değiliz artık (bu noktada şair samimi olmayı seçti, yıllar geçse de birbirimize ilk gündeki gibi aşığız diyen çiftleri de pek samimi bulmuyor.) Ama biz seninle birbirine aşktan daha öte daha büyük bir sevgiyle bağlı birer anne babayız. Biz birbirimizin en katı eleştirmeni, biz birbirimizin en büyük destekçisiyiz. En sevgili dostum… Hayat ortağım… Eş olarak seçtiğim… 40'lar sana çok yakışacak. İyi ki doğdun ve iyi ki çocuklarımın babası oldun…

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Barcelona'da Yusuf Demir gözden çabuk düştü