Volkan Demirel'in menajerinden sözleşme açıklaması!

Volkan Demirel'in menajerinden sözleşme açıklaması!

Volkan Demirel'in menajerliğini yapan Erdinç Şehit, Radyospor'da yayınlanan "Gece Maçı" programında tecrübeli kalecinin Fenerbahçe'deki geleceği hakkında konuştu, çarpıcı açıklamalar yaptı: Volkan Demirel Fenerbahçe'de kalacaktır!

28 Şubat 2017, Salı 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Basında ve medyada çıkan haberlerle alakalı kendilerinin bir bilgisi olmadığını ve Volkan Demirel'in dünyanın en büyük kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’nin 15 yıldır kaleciliğini yaptığını belirten Erdinç Şehit, şunları söyledi:

Tabii ki Volkan’la ilgili spekülasyonların olması doğaldır, sezon sonu Volkan’ın sözleşmesi bitiyor. Ancak bitmeyen bir şey var o da Volkan Demirel’in Fenerbahçeliliği.
 

 “FENERBAHÇE İÇİN SIRADAN BİR KALECİ DEĞİL”


2000 yılında Volkan Kartal’dan Fenerbahçe’ye geldiğinde bir sözleşme imzalamıştır, ondan sonraki sözleşmeler Volkan için sadece teferruattır.  Volkan Demirel Fenerbahçe için sıradan bir kaleci değildir, tribünden gelen bir adamdan bahsediyoruz. Volkan Demirel’e biraz daha fazla saygı gösterilmesini bekliyorum, Volkan’ın Fenerbahçe ile bir gönül bağı vardır.
 

"KİMSE AKSİNİ DÜŞÜNMESİN”


Volkan Demirel yıllardır bu camianın içindedir ve bir gün olsun Fenerbahçe ile sözleşme konusunda sıkıntı yaşamamıştır, Fenerbahçe'de kalacaktır. Volkan Demirel Fenerbahçelidir ve öyle kalacaktır kimse bunun aksini düşünmesin. Volkan Demirel’in sakatlığı için 1.5 – 2 ay diyorlar ama o daha kısa sürede dönecektir, Volkan güçlü bir adamdır. Zamanında omzundan bir sıkıntı çekmişti, 5 ay sonra sahalara döneceği konuşuluyordu ama biliyorsunuz o 3 hafta sonra sahalara dönmüştü.
 

"ÖNEMLİ OLAN ONUN FENERBAHÇELİLİĞİ”


Volkan Demirel hiçbir zaman Fenerbahçe ile sözleşme konusunda ters düşmemiştir. Hep kulüp menfaatlerine göre hareket edilmiştir ve iki taraf arasında para konusu da hiç sorun olmamıştır. Bu yüzden Volkan’ın sözleşmesinin bitecek olması falan önemli değildir, önemli olan Volkan’ın Fenerbahçeliliğidir.
 

 “HER ZAMANKİNDEN FİT DURUMDA”


Volkan Demirel 39-40 yaşına kadar oynamak istiyor. Zaten kendine de çok iyi bakıyor, her zamankinden fit durumda. İyi de oynuyor, oynamaması için bir sebep yok. Baktığımızda bu yaşlarda oynayan birçok kaleci var günümüzde. Mesela Juventus’un kalecisi Buffon 39 yaşında. Kısacası Volkan Demirel’in Fenerbahçe’den ayrılmayı asla ve asla düşünmediğini söyleyebilirim.

Ajansspor

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ryan Mason 26 yaşında futbolu bıraktı 29 yaşında rekor kırdı