Önceki Fotolar

VSCO kızlar çılgınlığı her yeri sardı

Sosyal medyada hızla yayılan bir akım her yerde kaşımıza çıkmaya başladı: VSCO kızlar. VSCO kızlar kimdir ve neden hayatımıza girdiler, gelin birlikte öğrenelim...

25 Eylül 2019, Çarşamba 14:55
A A

VSCO akımının en önemli parçalarından bazıları sneaker'lar (özellikle beyaz olanları), rahat şıpıdık terlikler, crunchie adı da verilen lastik saç tokaları, olmazsa olmaz bir markanın sırt çantaları ve her yere taşınan su mataraları...

Saç tasarımlarında da oldukça neşeli olan VSCO akımında pullar, payetler, simler ve ışıltılar serbest ama yine de her şeyde bir pastel filtre ( tıpkı fotoğraf uygulamasıVSCO'da olduğu gibi) etkisi var. Yani ışıltılı ama mutedil bir halde olmalı her şey.

Bu akım için açılan özel Instagram hesaplarında tıpkı izci birlikleri gibi bir ağızdan söylenen manifestoları, yapılan paylaşımlardaki birlik ruhunu da görmek mümkün.

Siz de etrafınızda her tırnağı farklı renkte ojeyle süslenmiş genç bir kadın görürseniz onun VSCO akımı üyesi olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Hatta VSCO kızı olmak isteyenler için kolaylık olsun diye hazılanmış başlangıç paketleri (starter pack) de mevcut. Fotoğraftaki eşyaları edinince zaten yolu yarılamış oluyorsunuz.

Peki VSCO kızı olursak sokakta nasıl görünürüz diyorsanız, işte cevabı da bu fotoğrafta...

Sıradaki haber yükleniyor...