Vücudunuzun toksinle dolu olduğunu gösteren işaretler

Uygun olmayan perhiz, stres, uyku eksikliği gibi bir hayli problem bedeninizde muhtelif zehirli maddelerin birikmesine neden olabilir. Bedeninizin zehirli maddelerle dolu olduğunu gösteren işaretleri henüz farkında değilseniz vereceğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

06 Mayıs 2021, Perşembe 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kabızlık

Kabızlık

Bedeninizdeki zehirli maddelerle gün içerisinde her zaman birliktesinizdir. Ve aslında devamlı onlarla uğraşırsınız. Zehirli Maddeler, her gün bedenden çıkarılmalıdır ve bu da bağırsaklarınızı günde en az bir kere boşaltmanız gerektiğini gösterir.

Her gün bağırsaklarınızdaki zehirli maddeleri çıkarmazsanız, zehirli maddeler basitçe kan dolaşımına geri dönebilir ve orada bir karmaşıklık yaratabilir.


Ağız Kokusu

Ağız Kokusu

Ağız kokusu bulunduğunuz civardaki havayı bozar ve zehirli maddelerinizin olduğunu gösterir. Ağzınızdaki koku, yemiş olduğunuz ‘kokulu’ mahsullerden gelen bazı bakteriler sebebiyle ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca bağırsaklarınızın ve karaciğerinizin zehirli maddeleri yok etmekte zorlandığını gösterir.

Dili kaplayan bakterileri yok etmek için bir dil temizleyicisi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kilolar

KilolarFazla kilolarınızdan kurtulamıyorsanız, büyük olasılıkla yanlış bir beslenme planına sahipsiniz demektir. Yanlış beslenme, çılgın hormonların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Bedenin zehirli maddeleri uygun biçimde attığından emin olmak gerçekten ehemmiyetlidir. Bu, bedeninizin natürel bir biçimde balansı bulmasını sağlar. Bu gidişata bazı tehlikesiz detoksifikasyon arınma usulleri takviyeci olabilir.

 Zehirli Maddelere maruz kalmayı eksiltmek ehemmiyetlidir. Bağırsakları boşaltmak ve iyi nemlendirmek için iyi bir ter elde edebileceğinizden emin olmanız gerekir.


Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ömrü uzatan besinler