Vücudunuzun zehir dolu olduğunu gösteren işaretler

Uygun olmayan perhiz, stres, uyku eksikliği gibi bir hayli problem bedeninizde muhtelif zehirli maddelerin birikmesine neden olabilir. Bedeninizin zehirli maddelerle dolu olduğunu gösteren işaretleri henüz farkında değilseniz vereceğimiz bilgilere göz atabilirsiniz.

10 Ocak 2022, Pazartesi 16:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kabızlık

Kabızlık

Bedeninizdeki zehirli maddelerle gün içerisinde her zaman birliktesinizdir. Ve aslında devamlı onlarla uğraşırsınız. Zehirli maddeler, her gün bedenden çıkarılmalıdır ve bu da bağırsaklarınızı günde en az bir kere boşaltmanız gerektiğini gösterir. Her gün bağırsaklarınızdaki zehirli maddeleri çıkarmazsanız, zehirli maddeler basitçe kan dolaşımına geri dönebilir ve orada bir karmaşıklık yaratabilir.

Ağız kokusu

Ağız kokusu

Ağız kokusu bulunduğunuz civardaki havayı bozar ve zehirli maddelerinizin olduğunu gösterir. Ağzınızdaki koku, yemiş olduğunuz ‘kokulu’ mahsullerden gelen bazı bakteriler sebebiyle ortaya çıkmış olabilir.

Ayrıca bağırsaklarınızın ve karaciğerinizin zehirli maddeleri yok etmekte zorlandığını gösterir.

Kilolar

Kilolar

Fazla kilolarınızdan kurtulamıyorsanız, büyük olasılıkla yanlış bir beslenme planına sahipsiniz demektir. Yanlış beslenme, hormonlarınızda dengesizlik meydana getirebilir .

Bedenin zehirli maddeleri uygun biçimde attığından emin olmak gerçekten ehemmiyetlidir. Bu, bedeninizin natürel bir biçimde balansı bulmasını sağlar. Bu gidişata bazı tehlikesiz detoksifikasyon arınma usulleri takviyeci olabilir.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sigara içenlerde kandaki alyuvarları ve oksijen oranını artıran mucize ot!