Vücut dili ele veriyor: Sevdiğiniz erkek hakkınızda ne düşünüyor?

Erkekler duygularını saklamakta her ne kadar usta olsa da vücut dili gerçek duygularını ele veriyor. Karşımızdaki kişinin nefes alış verişleri, jest ve mimiklerini okuyarak düşüncelerini de anlayabiliriz. İşte 4 aşamada hoşlandığınız erkeğin sizin hakkınızda ne düşündüğünü anlamanın yolu...

16 Mayıs 2021, Pazar 15:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- BAKIŞ SÜRESİ

1- BAKIŞ SÜRESİ

Biriyle konuşurken ortalama olarak 3 ila 9 saniye arasında göz teması kuruyoruz. Eğer hoşlandığınız erkek sizinle 3 saniyeden az göz teması kuruyorsa, ya kendini rahat hissetmiyor ya da sizinle ilgilenmiyordur.

Size 9 saniyeden daha uzun süre bakması ise size aşık olduğunun göstergesidir.

2- BAŞKA ŞEYLERLE İLGİLENİYOR MU?

2- BAŞKA ŞEYLERLE İLGİLENİYOR MU?

Eğer randevuya çıktığınız erkek, ellerini ovuşturuyorsa, saçıyla ya da başka şeylerle uğraşıyorsa kendini güvende hissetmiyordur. İnsanlar kendilerini güvende hissetmedikleri zaman bir şeylerle ilgilenmeye çalışırlar.

Bir erkeği güvende hissettirmek istiyorsanız komik hikayeler anlatabilirsiniz.

3- OMUZ VE AYAKLARIN YÖNÜ

3- OMUZ VE AYAKLARIN YÖNÜ

Buluştuğunuz kişinin omuzları ve ayakları size dönükse sizinle ilgileniyordur. Aksi yöndeyse ortamdan ayrılmak istiyordur.

4- NEFES ALIŞ HIZI

4- NEFES ALIŞ HIZI

Yavaş nefes alıp vermek insanı sakinleştirir. Ancak stresli ve gergin olduğumuzda da bu şekilde nefes alıp sakinleşmeye çalışırız. Sevdiğiniz kişinin göğsü hızla inip kalkıyorsa stresli veya heyecanlı olabilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beden de ruh da acı çekiyor! Aşk acısı bizi nasıl etkiler?