Vücut tiplerine göre bikiniyle poz verme rehberi

Yaz geldi, şimdilik karantinada olsak da bir noktada arabalarımıza atlayıp şehir değiştirebileceğiz. Bunu yapamasak, balkonlar ve teraslar ne güne duruyor. O bikiniler gi-yi-le-cek! Peki bikiniyle nasıl poz verilir? Bikiniyle hangi duruş sergilenmeli? Hangi vücut tipleri bikini giymeli? İşte vücut tiplerine göre bikiniyle poz verme rehberi!

22 Mayıs 2020, Cuma 12:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İnce vücutlar

İnce vücutlar

Genel geçer algıya göre zaten siz tam birer bikini vücutlarısınız. Bikini, giymeseniz derler ki "E ne kadar güzel vücudun var, neden bikini giymiyorsun?" Yoo. Canınız isterse giyer, istemezse giymezseniz. Bikini içinde nasıl poz vereceğiniz de size kalmış. Ama kamerata bakıp kocaman gülümsemek en güzeli.

Armut vücut tipi

Armut vücut tipi

Aslında en bereketli vücut tipi derler. Antik dönemlerden beri, geniş kalçalar her zaman doğurganlığı ve bereketi simgeler. Ancak bu, gerçekten de bilimsel olarak diğer kadınlardan daha doğurgan olduğunuz anlamına gelmiyor. Gelelim bikiniye. Bikinin en yakıştığı vücut tiplerinden bir diğeri. Özellikle üçgen üstler, armut tipi vücutta enfes durur. Peki siz nasıl bikiniyle poz vereceksiniz? Kameraya bakın ve gülümseyin.

Balık etliler

Balık etliler

İşte bikininin en çok yakıştığı vücut tipi. Siz kulak asmayın, "Aslında mayo sana daha çok yakışır" diyenlere. Hele "Birkaç kilo verdikten sonra mı giysen bikiniyi?" diyenlere hiç bakmayın. Bikiniyle nasıl mı poz vereceksiniz? Dik durun, omuzlarınızı yükseltin, çene yukarı, bakışlar karşıya ve kocaman bir gülümseme!

Kilolular

Kilolular

Öncelikle kilolu kime denir? Sağlığınız için olmanız gereken ideal kilonuzun altında mı üstünde mi? Üstündeyseniz, tebrikler kilolusunuz. Emin olun, sizin denize ve havuza girmenizi istemeyenler bile var. Bunu bakışlarıyla da belli ediyorlardır belki size. Sakın ha, sudan çıktıktan sonra derhal havluya sarınma hatasına kapılmayın, şöyle bir salının kumsalda, havuzbaşında. Bikininizle tabii. Nasıl poz vereceğiniz konusunu öğrendiniz zaten, kameraya bak ve kocaman gülümse!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prenses Diana'nın Chanel ile olan buruk ilişkisi