Watch Dogs ücretsiz hale geliyor

Watch Dogs ücretsiz hale geliyor

Epic Games Store, ücretsiz oyunlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Gelecek haftanın ücretsiz oyunları Watch Dogs ve The Stanley Parable olarak açıklandı.

16 Mart 2020, Pazartesi 11:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Epic Games Store yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre Aiden Pearce karakterini yönettiğimiz ilk Watch Dogs oyunu, 19 Mart tarihinden sonra tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. 26 Mart gününe kadar bedava olacak olan oyun ise daha önceden dağıtılan ücretsiz oyunlarda olduğu gibi Epic Games Store uygulaması üzerinden indirilebilecek.

İnteraktif kurgu türündeki bir video oyunu olan The Stanley Parable, Davey Wreden tarafından tasarlanmış ve 2011 yılında çıkış yapmıştı. İkilemler arasında gidip geleceğiniz bu oyunda ana karakter Stanley'i yönlendireceksiniz.

Watch Dogs'un Steam'deki fiyatı 135 TL iken The Stanley Parable'ın fiyatıysa 24 TL.

Epic Games, bu hafta A Short Hike, Mutazione, Anodyne 2: Return To Dust olmak üzere üç farklı oyunu ücretsiz olarak sunmuştu. Platform tarafından yapılan açıklamaya göre oyuncular bu oyunları da 19 Mart gününe kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öğrenciler için 10 faydalı uygulama