Wilma Elles 18 odalı apart otelini satışa çıkardı

Almanya'dan gelerek ülkemizde şöhreti yakalayan Wilma Elles, Türkiye'den yatırım amacıyla aldığı apart oteli, işletmesinin kendisinde kalması şartıyla satışa çıkardı.

15 Nisan 2020, Çarşamba 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yayınlandığı döneme damgasını vuran 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde canlandırdığı ‘Caroline’ karakteriyle adını duyuran ve kariyerine Türkiye'de devam eden Wilma Elles, burada bir evlilik de yaptı.

İş insanı Kerem Göğüş’le dini nikâhla evlenen oyuncunun, bu evlilikten Milat ve Melodi adında ikiz çocukları oldu. Fakat her şey yolunda gitmedi.

Wilma Elles, aşk hayatında yaşadığı sorunların ardından çocuklarını da alarak Almanya’ya döndü. Güzel oyuncu şimdilerde tüm işlerini Köln şehrinden yönetiyor.

El altından satışa çıkardı

El altından satışa çıkardı

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Bu işlerden biri de Elles'in yıllar önce yatırım amacıyla aldığı Beşiktaş’taki 18 odalı apart otel...Oyuncu, banka kredisiyle aldığı oteli bir süre önce el altından satışa çıkardı.

Halihazırda faaliyette olan otele tam 11 milyon lira fiyat biçti! Bankaya olan 5 milyon liralık borcunu kapatması gereken Elles, otele alıcı çıkmayınca rakamda indirim yaptı ve fiyatı 9 milyon liraya düşürdü.

Öte yandan Wilma Elles’in satış konusunda bir de şartı var. Otel işletmeciliğini çok seven oyuncu, satış sonrası işletmenin kendisinde kalmasını istiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenan Doğulu'dan 37 yaşına giren eşi Beren Saat'e: Hayat ne kadar zor olursa olsun festivale çeviririz