Wilma Elles: Çıplaklık gerektiren filmlerde oynamam

Wilma Elles, menajer Selçuk Kaya'nın Instagram üzerinden yaptığı canlı yayına konuk oldu. Yayına Amerika’dan katılan oyuncu, kariyeri ve özel yaşamı hakkında konuştu.

15 Mayıs 2020, Cuma 13:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinin kariyeri için çok önemli olduğunu vurgulayan Wilma Elles, "Benim için çok özel ve kariyerim açısında en doğru projelerden. Projede çalıştığım bütün arkadaşlarım birer star olarak kariyerlerine devam ediyorlar" dedi.

'Bikinili projelerde yer almıyorum'

'Bikinili projelerde yer almıyorum'

"Kariyerin için çıplaklık gerektiren sahnelerde oynar mısın?" sorusuna 33 yaşındaki oyuncu, "Proje konusunda seçici olmaya çalışıyorum ama çıplaklık içeren filmleri düşünmüyorum. Gelen teklifleri de geri çevirdim. Bikinili projelerde yer almıyorum" yanıtını verdi.

"Aşk var mı?" sorusunu Wilma Elles, "Aşk benim için her zaman var. Aşk olmadan olmuyor" şeklinde cevapladı.

Ünlü oyuncu, "Bir insanla ilgilenmek, hayatını paylaşmak bunlar benim için önemli şeyler. Yalnız olamam, imkansız. O yüzden aşk hep var" dedi.

Yeniden evlenmek istediğini belirten Elles, "Evet, kesinlikle evlenmek isterim. Tek başına yaşamayı nasıl başarıyorsunuz, nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama benim için çok zor. Korkarım yani gece" ifadelerini kullandı.

İkiz çocukları olan Wilma Elles, "Kesinlikle çocuk istiyorum. Çocukları çok seviyorum hatta ikiz bebek olursa güzel olur" açıklamasını yaptı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevda Erginci: 1.59 boyumla mankenlik yapmaya çalışmıyorum