Windows Phone'u fena salladı!

Resmi uygulamasını inatla Windows Phone'a uyarlamayan bu dev hizmet, WP8'e bakın nasıl girdi!

27 Mayıs 2013, Pazartesi 19:45
A A

Windows Phone için geliştirilen gayri resmi Instagram uygulaması "Itsdagram", çıkışının ardından sadece bir haftada 50.000 indirmeye ulaştı.

Instagram'ın Windows Phone için geliştirilen resmi bir istemcisi bulunmuyor, bu nedenle üçüncü parti firmalar bu açığı kapatacak uygulamalar geliştiriyorlar. Windows Phone 8'deki en başarılı Instagram uygulamalarından biri olan Itsdagram ise geliştiricisi Daniel Gary'nin yaptığı açıklamaya göre geçtiğimiz hafta sonu 50 bin indirmeye ulaştı.

Paylaşılan istatistiklerde dikkat çeken bir nokta ise uygulamanın ücretsiz sürümünün işlevlerinin eksiksiz olmasına rağmen, ücretli sürümün tüm indirmelerin yüzde 60'ını kapsaması oldu.

Görünen o ki Instagram gibi büyük şirketlerden bazıları Windows Phone'u desteklemese de platform, onların yerine geçecek uygulamalar yapmak üzere geliştiricileri kendisine çekebilecek kadar güçlenmiş durumda.

Resimlerle: Windows Phone'lu 9 canavar!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.