Woody Allen’ın eski sevgilisinden yıllar sonra gelen itiraflar

Model ve oyuncu Christina Engelhardt, ünlü yönetmen ve oyuncu Woody Allen’la 1976 yılında tanıştıklarını ve sekiz yıl boyunca gizli bir ilişki yaşadıklarını itiraf etti. Engelhardt, ilişkiye başladıklarında henüz 16 yaşında olduğunu, ilişkilerine üçüncü kişilerin de katıldığını ve Allen’ın kendisiyle birlikteyken yeni kız arkadaş bulduğunu da söyledi

18 Aralık 2018, Salı 16:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amerikalı model ve oyuncu Christina Engelhardt, yönetmen Woody Allen’la daha 16 yaşındayken başlayan ve sekiz yıl süren gizli bir ilişki yaşadıklarını söyledi.

Şimdi 59 yaşında olan Christina Engelhardt, kendisi 16, şu anda 83 yaşında olan Woody Allen ise 41 yaşındayken ilişki yaşadıklarını anlattı.


Hollywood Reporter’a konuşan Engelhardt, “Woody’ye saldırmıyorum. Açıklamam, onu aşağı çekmek için değil. Aşk hikayem hakkında konuşuyorum. Bu beni bugün olduğum kişi yapıyor. Pişman değilim” dedi.

Engelhardt, Allen ile ilişkisinin 1976 yılında New York’ta bir restoranda kendisine telefon numarasını vermesiyle başladığını anlattı. 

Engelhardt’ın iddiasına göre, ünlü yönetmen numarayı almasından birkaç gün sonra telefon ederek Engelhardt’ı evine davet etti.

Bu günden sonra ikili, yönetmenin Central Park yakınındaki evinde sık sık buluşmaya başladı.

Engelhardt, “Perdeler hep kapalıydı. Manzara muhteşem değildi. Oraya manzara için gitmiyordum” dedi.

Engelhardt ayrıca ilişkileri süresince ünlü yönetmenin iki kadın daha getirdiğini ve onlarla üçlü ilişkiye girdiğini de belirtti.

Engelhardt, ilişkilerinin dördüncü yılında Allen’ın, kendisini yeni kız arkadaşı olarak oyuncu Mia Farrow’la tanıştırmasıyla büyük bir şok yaşadığını açıkladı. 

Kendisi Allen ile yaşamaya devam ederken, Allen’ın bir yandan Farrow ile ilişki yaşadığını anlattı.

Mia Farrow’un kızı Dylan Farrow, bu yılın başlarında üvey babası Woody Allen’ın kendisini çocukken taciz ettiğini ve bu nedenle ceza almasını istediğini söylemişti. 

Woody Allen ise iddiaları yalanlayarak, "Kızıma hiçbir zaman cinsel tacizde bulunmadım" demiştim.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 66 yıldır aralıksız çalışan kadın sadece 4 gün izin yaptı