Woody Allen'ın taciz iddialarına odaklanan belgesel: Gençliğimden faydalandı

Woody Allen hakkındaki cinsel taciz iddialarına odaklanan Allen v Farrow isimli belgeselin yankıları devam ediyor. 61 yaşındaki ABD’li oyuncu Christina Engelhardt, Allen v Farrow adlı belgeselde 16 yaşındayken yönetmen Woody Allen’ın kendisini ‘baştan çıkardığını’ ve 8 yıllık ilişkilerinde gençliğinden faydalandığını açıkladı.

23 Şubat 2021, Salı 13:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

O dönem Woody Allen’a hayran bir manken adayı olarak 25 yaş büyük yönetmen tarafından kolayca kandırıldığını belirten Engelhardt şunları söyledi: 

Bir kurban olduğumu yıllar sonra anladım. İlişkimiz 8 yıl sürdü. Hep Allen’ın evinde buluştuk. Bir kere bile dışarıya yemeğe çıkmadık, beni kimseye sevgilisi olarak tanıtmadı. O dönemdeki partneri oyuncu Mia Farrow’un da ilişkimizden haberi vardı.

ÜVEY KIZINI TACİZ ETTİĞİ İDDİASI

ÜVEY KIZINI TACİZ ETTİĞİ İDDİASI

85 yaşındaki yönetmen Woody Allen, üvey kızı Dylan Farrow’a cinsel tacizde bulunduğu iddialarına odaklanan dört bölümlük belgesel “Allen v. Farrow”un ilk bölümünün önceki gün yayımlanmasının ardından belgeselin yapımcılarına ateş püskürdü.

Woody Allen’ın ve eskiden üvey kızı şimdiyse eşi olan Soon-Yi Previn’in temsilcisinin yayımladığı açıklamada, söz konusu belgesel ‘yalanlarla dolu’ haksız bir eleştiri olarak nitelendirildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cardi B, Up şarkısı ile tarihe geçti