XPG Spectrix D50 Xtreme tanıtıldı

XPG Spectrix D50 Xtreme tanıtıldı

XPG, Spectrix D50 Xtreme DDR 4 RGB bellek modelini duyurdu. Tüm gövdesini kaplayan bir metal soğutucusu ve geometrik şekillerden oluşan RGB aydınlatması olan D50 Xtreme, 5000MHz gibi son derece yüksek saat hızlarında kusursuz bir performans sergileyebiliyor.

02 Ekim 2020, Cuma 15:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dizi sıkı testten geçerek üretim hattına giren yongalar ve PCB devreler kullanılarak üretilen SPECTRIX D50 Xtreme, yeni Intel ve AMD platformlarını destekliyor.

Ürünün tüm gövdesini kaplayan metal soğutucusunun üst kısmında üçgen şeklinde RGB aydınlatmalı bir alanla tamamlanan bir tasarımı bulunuyor. D50 Xtreme, 2x8GB’lık set halinde ve 4800MHz ile 5000MHz olmak üzere iki hız seçeneğiyle geliyor.

Kullanıcılar D50 Xtreme’in RGB aydınlatmasını XPG RGB Sync yazılımı veya önde gelen anakart üreticilerinin kendi RGB yazılımlarını kullanarak ayarlayabilecekler. Aydınlatma efekti tarafında Statik, Soluk Alan ve Kuyruklu Yıldız adında üç farklı aydınlatma efekti yanında çalan müziğin temposuna göre aydınlatma efektini değiştiren Müzik modları arasında seçim yapmak mümkün.

XMP 2.0 teknolojisini destekleyen SPECTRIX D50 Xtreme, hız aşırtma (overclock) yapma imkânı da sunuyor. Ürünün piyasaya çıkış tarihi ve fiyat bilgisi ise ileri bir tarihte duyurulacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER NASA, Mars'ta görüntülenen buzlu kum tepelerinin fotoğraflarını paylaştı