Yağmur Ün'ün Kemal Sunal anısı: Keşke videosu olsaydı

Söz dizisi ile tanınan şimdilerde TRT ekranlarında "Kalk Gidelim" dizisinde seyircisi ile buluşan oyuncu Yağmur Ün hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Yağmur Ün, küçük yaşlarda oturduğu evde çekilen sinema filmleri için, "Bütün Yeşilçam filmleri çekildi diyebilirim ve önemli isimler geldi. Kemal Sunal’dan tut Zeki Alasya’lara kadar çok önemli isimler vardı. Bir nevi onlardan el aldım çok şükür diyorum. Düşünsene onların kucağındasın ve seni seviyorlar. Bunun keşke bir videosu olsaydı" dedi.

26 Ağustos 2020, Çarşamba 14:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nasılsın? Nasıl gidiyor?

Muğla’ya sete geldim. Pandemi döneminde herkesin hayatında olduğu gibi benimde işlerim durmuştu. Daha sonra Temmuz ayında kendimi burada buldum.

Yani tatile gitmiş oldun.

Maalesef öyle değil aslında. Yazlık yerde çalıştığın zaman herkes “Hem tatil hem iş” gibi düşünüyor ama öyle değil.

Kaç yaşında başladın?

3 yaşımdan itibaren yaptığımı biliyorum. Ama 15 yıldır ne yaptığımın farkındayım. Herkes hayalin miydi diye soruyor ama benim hayal kurmaya fırsatım olmadı. Zaten bu hayatı yaşıyordum şunu ya da bunu olacağım demedim hiçbir zaman. Her zaman bu vardı ve bunu daha ileriye nasıl taşıyabilirimin derdindeydim ben.

Evinizde çok sayıda dizi ve film çekilmiş. Doğru mu bu?

Evet, doğru. Ama benim başlamamın sebebi onlar değil. Bütün Yeşilçam filmleri çekildi diyebilirim ve önemli isimler geldi. Kemal Sunal’dan tut Zeki Alasya’lara kadar çok önemli isimler vardı. Bir nevi onlardan el aldım çok şükür diyorum. Düşünsene onların kucağındasın ve seni seviyorlar. Bunun keşke bir videosu olsaydı.


Fanatik Fenerbahçeli olduğunu söylüyor arkadaşlar.

Evet, Fenerbahçeliyim. Ama 4-5 yıldır o ilgim azaldı tabii.

Doğru, başarı gelmeyince ilgi azalıyor.

Bu konulara hiç girmeyelim. (Gülüyor.) Sadece güzel şeyler olsun ülkemizde.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel evleniyor