Yakın arkadaşınızın size aşık olduğuna dair 6 kanıt

Sevgilinizin bile bazen sevgisinden emin olamazken bir arkadaşınızın size aşık olduğunu düşünmek zor gelebilir. Ama içgüdüler yalan söylemez. Eğer bir kez sizden hoşlandığını işaret eden bir davranış yakaladıysanız bu düşünce aklınızdan çıkmaz. Peki yakın arkadaşınızın size aşık olduğunu nasıl anlarsınız? 'Kankam ban aşık' diye gerilmeyin. İşte yakın arkadaşınızın size aşık olduğuna dair 6 kanıt!

17 Haziran 2020, Çarşamba 16:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sizin için hep 'müsaittir'

Sizin için hep 'müsaittir'

Bir şey sormak için aradığınızda, bir yere davet ettiğinizde, bir şey rica ettiğinizde sizin için hep müsaittir. Bazı insanlara 'hayır' yanıtını verdiğini görüyor, ama size gelince hep müsait olduğunu fark ediyorsanız bunda bir iş var. Size aşık olan biri, sizin için her zaman müsaittir ve 'hayır' yanıtı almayacağınızı bilirsiniz. 


İlginç kıskançlık örnekleri sergiler

İlginç kıskançlık örnekleri sergiler

Çaktırmadan sizi kıskanırlar. Sevgili kıskançlığı gibi açıkça fark edilemez, daha içte yaşanan bir kıskançlıktır bu. Örneğin arkadaş grubunuzdaki başka birinden 'en iyi arkadaşım' diye bahsemeniz, onun için dayanılmaz olabilir. 

Çok fazla iltifat ederler

Çok fazla iltifat ederler

Zaten aranızdaki arkadaşlık ilişkisi nedeniyle yanlış anlaşılmayacağını bilerek size sonsuz iltifat ederler. Bazen kendinizi sırf iltifat almak için 'bugün kendimi çirkin hissediyorum' derken bulursunuz. 

Buluşmalarınız 'date' havasında geçmeye başlamıştır

Buluşmalarınız 'date' havasında geçmeye başlamıştır

Artık spontane buluşmalar, date havasında geçmeye başlamıştır. Yani eskiden sahilde buluşup çimenlerde arkadaş grubuyla oturdunuz arkadaşınızla bir bakmışsınız yalnız buluşmaya, akşam yemeklerine çıkmaya başlamışsınız. Sinemadan sonra asla evlere dağılınmaz, film üstüne konuşmalar sırasında bel ağrısı atakları geçirmeye başlamışsınızdır. 


 Ailenize girmeye başlarlar

Ailenize girmeye başlarlar

Okulda tanışıp çok yakın arkadaşınız olmuş biri, bir bakmışsınız annenizin babanızın tanıştığı biri oluvermiş. Bu kişi, genellikle kendisinin içinde olmadığı sizin diğer arkadaş gruplarınıza da dahil olmaya başlar. 

Sizinle flört ederler

Sizinle flört ederler

Size dokunmak için farklı nedenler bulur. Kolunuza veya omuzunuza dokunabilir. Buna karşılık siz de elinizi onun elinin üzerine koyarsanız, flört için ilk adımı atmış olursunuz.

İyilikler yapabilir. Elinden geldiğince işlerinize yardım edebilir veya çantanızı taşımayı isteyebilir. Bu tip ufak jestler normal gibi görünse de flörtün ilk belirtileri olabilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkiyi mahvedebilecek 6 alışkanlık