Yalçın Menteş gözyaşlarına boğuldu: Yardım değil, iş istiyorum

Yalçın Menteş gözyaşlarına boğuldu: Yardım değil, iş istiyorum

Yalçın Menteş konuk olarak katıldığı Elifnağme programında gözyaşlarına boğuldu. Menteş “Yardım değil, iş istiyorum” dedi

07 Nisan 2016, Perşembe 13:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçirdiği rahatsızlıktan sonra bir bacağını kaybeden Yalçın Menteş, konuk olarak katıldığı Elifnağme programında gözyaşlarına boğuldu. Zor günlerinde sanat camiasının vefasızlığından yakınan sanatçı “Sadece sanat camiası değil kasap manav da vefasız. Alkol içerken etrafımda 500 kişi vardı. Alkolü bırakınca 200 kişi kaldı. Bacağımı kaybettiğimde ise 5 kişi. Ben kimseden yardım istemiyorum. Ben iş istiyorum” dedi.

Mehmet Ali Erbil’in kendisini hiç yalnız bırakmadığını da kaydeden sanatçı İpek Acar’a, Polat Yağcı’ya, Cengiz Kurtoğlu’na ve Atilla Kalpakaslan’a teşekkür etti.

'KOMŞU YÜZÜNDEN MAAŞI KESİLDİ'

Eski eşinin vefalı bir insan davranışı sergileyerek bakım için geri döndüğünü belirten Menteş “Bana bakmak için yanımda yaşamaya başladı. Komşularımız ihbar etmişler. 'Beraber yaşıyorlar' demişler. Babasından olan maaşımız kesildi bu yüzden. Bir ev içinde yaşananları kimse bilemez” diyerek vicdanları sorguladı.

Sanatçı “Alkışları özledim, kameraları özledim. Yeniden ekranlara dönmek istiyorum” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Helena Christensen buz gibi suya girdi