"Yangın bölgesinde şov yapıyor" diyerek eleştiriliyordu! Sessizliğini bozdu

Sosyal medyada CZN Burak adıyla tanınan işletmeci Burak Özdemir, Antalya’nın Manavgat ilçesinde devam eden yangın söndürme çalışmalarına katıldı. Küçük bir yangın tüpüyle müdahalede bulunan Özdemir, tepki topladı. Burak Özdemir, kendisine gelen tepkilerin ardından bir açıklama yaptı.

04 Ağustos 2021, Çarşamba 16:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaklaşık olarak bir haftadır ülkemizin belirli bölgelerinde çıkan orman yangınları hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Vatandaşlar, yangınları söndürmek için ellerinden gelen bütün cabayı gösteriyor.

Ünlü isimler de sosyal medya sayfalarından yaptıkları paylaşımlarla yardım kampanyası başlatıyor.

Yangını söndürmek için Manavgat’a giden isimlerden biri işletmeci ve sosyal medya fenomeni CZN Burak oldu.

Eline aldığı küçük bir yangın söndürme aletiyle yangına müdahale etmek isteyen Burak Özdemir, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki topladı. Vatandaşlar Özdemir’in şov yaptığı görüşünü savundu.

Burak Özdemir de kendisine gelen tepkilere bir açıklama yaparak karşılık verdi. Özdemir, şu ifadeleri kullandı, “Bazı insanların içinde maalesef kötülük bitmiyor. Antalya'ya yardım için gittiğimizde, oraya vardığımız zaman bir yangın gördük. Kendi çabamızla yardım etmeye çalıştık...

Zaten sonradan itfaiyeciler dahil oldu ve sol tarafı söndürdük. Sadece elimizden geleni yaptık. Hiçbir zaman için kimseden bir beklentim olmadı, olamaz da.

Bazı kötü niyetli insanlar kötü niyetleriyle iftira atmaya devam ediyorlar. Kim ne derse desin her zaman elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Beni destekleyenler iyi ki varsınız."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Müge Anlı, Antalya’da felaket bölgesinde...