Yangın ihbarı yapıp, itfaiye erlerine pasta kestiler

Yangın ihbarı yapıp, itfaiye erlerine pasta kestiler

Yangın ihbarı yapıp, itfaiye erlerine pasta kestiler

01 Ekim 2021, Cuma 15:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadir ÇELİK/NURDAĞI (Gaziantep), (DHA)- GAZİANTEP'in Nurdağı İlçesinde, asılsız yangın ihbarında bulunan bir grup esnaf, alkışlarla karşıladıkları itfaiye erlerine pastası ikram edip, İtfaiye Haftasını kutladılar.

Atatürk Mahallesi Ata Caddesi Mucize Bitki Moringa oleifera bitkisinde yapılan ürün ve yiyeceklerin satıldıuğı Moringa evi'nde  Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ,Moringa evi işletmecisi Sevgi Kütüz ve beraberindekiler  ile birlikte,itfaiyecilerin 'İtfaiye Haftası'nı kutlamak için 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak Moringa evi mutfağında yangın çıktığı yönünde ihbarda bulundu.İhbardan kısa süre sonra mahalleye ulaşan itfaiye ekipleri alkışlarla karşıladı. Ekipler araçlardan inerek yangına müdahale için hazırlık yaparken Belediye Başkanı Ökkeş Kavak çiçek takdim ederken,Mucize bitki Moringa oleifera bitkisinden yapılan pasta ikramında bulunuldu.

İtfaiyeciler ,kendileri için hazırlanan ve ömürleri boyunca unutamayacakları süpriz için Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve Moringa evi işletmecisi bayanlara teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kaymakam Korkmaz'dan şehit aileleri ve Kore gazisine ziyaret