Yanlış insana aşık olduğunuzun 7 işareti

Aşkın gözü kördür! Her insan hayatının bir döneminde yanlış bir ilişki deneyimi yaşamıştır. Önemli olan, bu yanlış ilişkinin bizde kalıcı hasar bırakmasını önlemek. Peki yanlış insana aşık olduğumuzu nasıl anlayacağız? İşte 7 işaret...

29 Mart 2021, Pazartesi 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- ÇABA HARCAYAN TARAF SİZSİNİZDİR

1- ÇABA HARCAYAN TARAF SİZSİNİZDİR

İlişkiniz için bir şeyler yapmayı en çok isteyen ve bunun için çabalayan tarafın kendiniz olduğunu fark edersiniz. Partneriniz ise yalnızca kendi hayatıyla meşguldür.

2- SİZİ TÜKETİRLER

Ne kadar enerjik olursanız olun ya da ne kadar sevgi dolu olursanız olun, yanlış kişiye aşık olduğunuz zaman enerjinizin tükendiğini hissedersiniz. Sizi stresli birine çevirebilirler.

3- SIFIR HEYECAN!

3- SIFIR HEYECAN!

İlişkinizde heyecanın azaldığı zamanlarda, önlerine yeni bir fırsat çıksa bile ilişkiyi alevlendirmek için hiçbir şey yapmazlar. İlişkiyi en sıkıcı şekilde devam ettirirler.

4- GELECEK PLANI YAPMAZLAR

İlişkideki 'yanlış kişiler' sizinle hiçbir şekilde geleceğe dair konuşmaz. Konuyu açtığınız anda hemen değiştirirler. Bu da onların korktuklarını ve sizinle bir gelecek düşünmediklerinin göstergesidir.

5- KENDİNİZİ SÜREKLİ SAVUNMADA HİSSEDERSİNİZ

5- KENDİNİZİ SÜREKLİ SAVUNMADA HİSSEDERSİNİZ

Kendinizi sürekli aşık olduğunuz kişiye karşı savunma durumda hissediyorsanız, yanlış kişiye aşıksınız demektir. Hiçbir ilişkide kendinizi sevdiğiniz kişiye karşı savunmak durumunda kalmamalısınız. Onların desteğini almalısınız.

6- ARKADAŞLARINIZLA TANIŞTIRAMAZSINIZ

Sizi mutlu eden insanlarla buluştuğunuz zaman, partnerinizi yanınızda getirmek istemezsiniz. Enerjisizliği ve havasıyla ortamın neşesini kaçıracağını düşünürsünüz

7- GELECEK GÖREMEZSİNİZ

Kendinizi sürekli ilişkinizin nereye gittiğini düşünürken yakalıyor ve bir türlü işin içinden çıkamıyorsanız yanlış insana aşıksınız demektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşkın vücudumuza 8 etkisi