Yanlış kişiyle birlikteyseniz vücudunuz sinyal veriyor

Doğru kişiyle birlikte olup olmadığını sorguluyorsan, işlerin nasıl gittiğini görmek için vücudunu dinlemek iyi bir yol olabilir. Vücudunuz, onlar hakkında nasıl hissettiğinize göre farklı tepkiler verir. Eğer birlikte olmadığınız kişinin size göre olmadığını düşünüyorsanız, aşağıdaki durumları yaşayıp yaşamadığınızı bir gözden geçirmekte fayda var.

09 Nisan 2020, Perşembe 17:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Daha az gülersin

Daha az gülersin

Doğru kişiyle birlikte olduğunda her zamankinden çok gülümsediğini fark edersin. Ancak yanlış kişiyle birlikteyken yüzünü asmaya başlarsın. Doğru kişiyle birlikteyken ise gülmek için herhangi bir neden yoktur. 

Mideni kötü hissedersin

Mideni kötü hissedersin

Mide, pek çok şeyin senden daha çok farkındadır. Yani midende hissettiğin hiçbir şeyi öylesine hissetmezsin. İstemediğiniz biri etrafta olduğunda mideni kötü hissedersin, tıpkı kelebeklerin uçuştuğunu hissettiğin zamandaki gibi. 

Baş ağrısı

Baş ağrısı

İstemediğin bir ilişkideysen ve aslında bunun farkında değilsen baş ağrısından kaçamazsın. Taniyon ve stresin en görünür belirtisi baş ağrısıdır. Moralini düşüren ve baş ağrılarına neden olan biri seni hak etmiyordur. Doğru kişi, kafanın ağrıması yerine hafiflemesine neden olacaktır. 

Yorgunsundur

Yorgunsundur

Yanlış kişiyle birlikte olduğun sürece yorgunluk hissedersin. Çünkü gerçekten dinlenebilmek imkansız hale gelir. Çünkü zihnin hiç uyumaz.

 İştahta değişiklik

İştahta değişiklik

İştahın çok açıldıysa ya da miden hiçbir şey almıyorsa, bunu görmezde gelme. Bir nedeni var. Yemek yeme alışkanlıklarındaki değişikliğin en büyük nedeni, muhtemelen stres. Yanlış kişiyle birlikteysen, her şey her zamankinden daha stresli hale gelir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hoşlandığınız birini nasıl etkilersiniz?