Yanmış cesedi bulunan Eylem Gülçin Kanık'ın cenazesini kimse almadı

Aydın’ın Didim ilçesinde, 2 hafta önce makilik bir alanda boğulduktan sonra yakılarak öldürülen Eylem Gülçin Kanık'ın İzmir Adli Tıp Kurumu'nda bulunan cenazesini kimse almadı. Belirli sürede cenazeyi alan çıkmazsa Kanık kimsesizler mezarlığına defnedilecek. Kanık'ın butik işlettiği, sosyal medya üzerinden dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu ortaya çıkmıştı

A A
Yanmış cesedi bulunan Eylem Gülçin Kanık'ın cenazesini kimse almadı
Aydın'ın Didim ilçesi Çamlık Mahallesi’nde araçla seyir halinde olan iki kişi 7 Ekim günü tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için çıktıkları makilik alanda yanmış vaziyette bir ceset görmüştü.
 

PIERCING'DEN TEŞHİS EDİLDİ


Güvenlik güçleri göbeğindeki piercing sayesinde kurbanın 37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık olduğunu belirledi. Kanık'ın 5 kişilik grup tarafından yakılarak öldürüldüğü belirlendi.
 

İNSAN KAÇAKÇILARI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ


Zanlıların Eylem Gülçin Kanık’ı para karşılığı gayri resmi yollardan Yunanistan’a geçirmek için anlaştıkları ve parasını aldıktan sonra yakarak öldürdükleri tespit edildi.

Polis ilk olarak E.D. ve S.C.'yi gözaltına alındı, iki zanlı da tutuklandı. Operasyonun ikinci evresinde polis baba M.K ve oğulları G.K. ve Y.K.'yı da yakalayarak gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen baba ve oğulları da tutuklandı.


 

KİMSE ALMAZSA KİMSESİZLER MEZARLIĞINA GÖMÜLECEK


İzmir Adli Tıp Kurumu'nda tutulan cenazeyle Eylem Gülçin Kanık'ın annesinden alınan DNA örnekleri tutmuştu.

DNA için örnek veren annenin 17 gündür İzmir Adli Tıp Kurumu'nda bulunan kızı Eylem Gülçin Kanık'ın cenazesini almaya gelmediği, cenazenin hala Adli Tıp'ta olduğu öğrenildi.

Eğer belirli sürede cenaze alınmazsa, feci şekilde öldürülen Eylem Gülçin Kanık'ın cenazesinin kimsesizler mezarlığına defnedileceği öğrenildi.
 

HAPSE GİRMEMEK İÇİN TÜRKİYE'DEN KAÇIYORDU


Kanık'ın butik işlettiği, sosyal medya üzerinden dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu ortaya çıkmıştı.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan Kanık'ın, hapse girmemek için Türkiye'den kaçmak amacıyla yasadışı geçişi organize ettiği belirtilen zanlılarla anlaştığı tespit edilmişti. Genç kadın televizyondaki bir moda yarışmasına da katılmıştı. 
 

MODA YARIŞMASINA KATILMIŞ


37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık’ın, 2011 yılında moda üzerine bir yarışma programına katıldığı ortaya çıktı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Meral Akşener'in yeni partisinde 5 milletvekili oldu