'Yapışık Kardeşler' geliyor

'Yapışık Kardeşler' geliyor

İlker Ayrık'ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu sinema filmi Yapışık Kardeşler'in çekimleri bitti

16 Kasım 2014, Pazar 11:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2.000’i aşkın kişinin yer aldığı, 70 farklı mekânın kullanıldığı; bu senenin en büyük prodüksiyonlarından biri olan komedi ve aksiyon filmi, 30 Ocak 2015’te vizyona giriyor.

İlker Ayrık’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu sinema filmi Yapışık Kardeşler’in çekimleri bitti. 2.000’i aşkın kişinin yer aldığı, 70 farklı mekânın kullanıldığı; bu senenin en büyük prodüksiyonlarından biri olan komedi ve aksiyon filmi, 30 Ocak 2015’te vizyona giriyor.

Televizyonlarda çok sevilen ve birbirinden eğlenceli programlara imza atan İlker Ayrık’ın hem yönettiği hem de başrolünü oynadığı filmin çekimleri Beykoz Kundura’da kurulan film platosunda, İstanbul’un Taksim, Balat, Tophane, Yeldeğirmeni, Salacak gibi farklı semtlerinde ve İlker Ayrık’ın memleketi Balıkesir’de yapıldı.

Filmde, yaşadıkları köyde mutlu mesut bir hayat sürdüren yapışık kardeşler Halim’le Selim’in komedi ve aksiyon dolu maceraları anlatılıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları İstanbul’a gelmeleriyle birlikte tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken maceradan maceraya sürükleniyorlar.

Filmden ilk görüntüler ise bir sürprizle birlikte paylaşıldı. Filmde yapışık kardeşleri oynayan İlker Ayrık ve Hakan Bulut “İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız” şarkısını da birlikte seslendirdiler.

İlker Ayrık’ın ve Hakan Bulut’un performansları göz doldururken, klip, hem set atmosferinin hem de filmin ne kadar eğlenceli ve sıcak olduğuna dair izler taşıyor. Aynı zamanda Ivana Sert’in de ilk kez sinemaya adım attığı film, bu senenin en komik ve en eğlenceli filmi olmaya aday.

Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın yaptığı, İlker Ayrık’ın yönettiği, M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yazdığı Yapışık Kardeşler’de, İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Barış Taşkın, Bülent Aksu, Cengiz Okuyucu, M. Serdar Fırat, Bülent Şakrak, Halil Sezai, Şebnem Bamsey, Özge İnce, Eray Yasin Işık, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Atilla Arcan, İlhan Daner, Mesut Süre, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015’te vizyona girecek.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Coğrafi işaretli şimşir tarağı ustaların elinde geleceğe taşınıyor