Yaralı kadın panikleyen kızını sakinleştirdi

Taksim'de yolun karşısına geçmeye çalışan kadına çarpan motosikletli kurye olay yerinden kaçtı. Yerde yatan yaralı kadın olayı duyup, panik halde kaza yerine gelen kızını 'Bir şeyim yok kızım' diyerek teselli etmeye çalıştı

18 Temmuz 2018, Çarşamba 12:00 Son Güncelleme:
A A
Yaralı kadın panikleyen kızını sakinleştirdi

Kaza, Taksim Sıraselviler Caddesi'nde saat 19.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Gülay Şahan eşi ile birlikte kaldırımda yürürken yolun karşısına geçmek istedi. Kaldırımdan adımını attığı sırada Şahan'a bir restoranın mosikletli kuryesi çarptı. Çarpmanın etkisi ile Gülay Şahan yola savruldu.

KIZI OLAY YERİNDE ŞOK GEÇİRDİ

Motosiklet sürücüsü olay yerinden kaçarken çevredekiler hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Kazayı duyup olay yerine gelen yaralı kadının kızı Gülfem Şahan, şok geçirdi. Kızı annesinin başına giderek 'Anne iyi misin'? sorusuna anne Gülay Şahan 'kızım iyiyim' diyerek kızını sakinleştirmeye çalıştı.Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı kadına ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırdı.

'BİR GÜRÜLTÜ OLDU DIŞARIYA ÇIKTIM'

Kadını eşi Muzaffer Çapar,"Kaza anında ben içerideydim bir gürültü oldu dışarıya çıktım, bayanın yerde olduğunu gördüm.Servis motorunun vurduğunu ayrıca arkasından da başka bir motorun takip ettiğini fakat yakalayamadığını söylediler. Sonra polisler ve ambulans geldi sizinde gördüğünüz ve bildiğiniz gibi ambulansla kadını hastaneye kaldırdılar" dedi.

Polis ekipleri çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alarak kadına çarpan kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2019’da kimler hangi ülkeyi tercih etti?