Yargı'da duygusal anlar

Kanal D ekranlarında her pazar akşamı yayınlanan ve heyecanlı senaryosuyla izleyiciyi adeta ekrana kilitleyen Yargı dizisinin merakla beklenen ikinci fragmanı yayınlandı. Yargı’nın yayınlanan yeni tanıtımında bir süredir hapiste olan Ceylin özgürlüğüne kavuşuyor.

13 Ocak 2022, Perşembe 13:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kanal D ekranlarının iddialı yapımları arasında yer alan Yargı dizisi 16 ocak pazar günü yeni bölümüyle ekrana gelecek. 

Merakla beklenen Yargı dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı Yargı’nın yeni tanıtımı sosyal medyaya damga vurdu.

Büyük ilgiyle takip edilen ‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımında seyirci Ilgaz ve Ceylin’in duygusal anlarına doyacak. Tanıtımda Ceylin’in kendi evinde olması, Ceylin’in cezaevinden çıkma sürecine dair merak uyandırıyor.

Genç kadının kendi evinde her şeyin ona yabancı gelmesini dile getirmesinin ardından soluğu Ilgaz’ın yanında alması izleyenleri derinden etkileyecek bir bölümün sinyallerini veriyor.

 Yayınlanan duygu dolu tanıtımda Ceylin’in Ilgaz’ın evinde geçirdiği zamanın ona ne kadar iyi geldiğini, ona hissettirdiği aidiyet ve güven duygularını vurgulaması Ilgaz ile Ceylin’i birbirlerine daha da yakınlaştırıyor.

Ceylin’in sözleri ve ikilinin samimi halleri ise ilişkilerinin kısa sürede ne kadar çok şeyin üstesinden geldiğini izleyenlere bir kez daha hatırlatıyor. 

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

YARGI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

‘Yargı’ yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan'dan 'Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün' sözlerine yanıt