Yarışma bitince eski işine dönmek istemedi! Yeni işi şoke etti

Ajans sahibi Rob Cooper, Aşk Adası ve Towie gibi reality şovlarla ünlenen kadın yıldızların, para kazanmak için zengin iş insanları ve ünlü futbolcularla ilişkiye girdiklerini açıkladı

20 Ağustos 2019, Salı 21:34
A A

Rob Cooper, Aşk Adası ve Towie gibi reality şovlara katılan kadınların, programdan ayrıldıktan sonra, eski çalıştığı işlere geri dönmek istemediklerini söyledi.

Cooper, daha çok para kazanmak için ünlü kadınlara zaafı olan iş insanları ve futbolcularla cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi.

Aşk Adası'yla ünlenen Lauren Goodger, bir iş insanının kendisine cinsel ilişki için 40 bin pound teklif ettiğini ama bu teklifi geri çevirdiğini söyledi.

Yarışmacıların, yarışma sonrası normal ve düşük ücretli işlerde çalışmayı onur kırıcı bulduklarını söyleyen Rob Cooper, ondan fazla ünlü kadının, ajanslardan kendilerine zengin adam bulduklarını anlattı.

Kadınlara yapılan tekliflerin 4 bin ve 20 bin pound arasında değiştiğini, ayrıca bazı kadınların, para dışında ilişki yaşadığı adamlardan, Dubai'deki lüks otellerde kalmayı ve Instagram'da fotoğraf paylaşabilecekleri mekanlara götürülmeyi istediğini söyledi.

Bazı erkekler ise ünlü kadınlarla birlikte olmak için gecelik 10 bin pound teklif ediyor.

Bazı erkekler ise ünlü kadınlarla birlikte olmak için gecelik 10 bin pound teklif ediyor.

Çiftler, önce yemek yiyerek tanışıyorlar, daha sonra ilişki yaşayıp yaşamayacaklarına karar veriyorlar. İlişki yaşayan çiftler ise kendi aralarında sözleşme imzalıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...