Yarışmayı kazandı: Issız bir adada sadece film izleyecek

İsveçli hemşire Lisa Enroth, 12 bin kişiyi geride bırakarak 60 filmlik seçkiyi deniz fenerinden izleme yarışmasını kazandı. Enroth, koronavirüs nedeniyle sinema salonlarında izlenemeyecek olan Göteborg Film Festivali'nden 60 filmi yalnız başına ıssız bir adanın deniz fenerinden izleyecek.

03 Şubat 2021, Çarşamba 15:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

41 yaşındaki İsveçli hemşire Lisa Enroth, salgın sebebiyle sinema salonlarında gösterilmeyecek 60 filmlik programının tamamını tek başına ıssız bir adadaki deniz fenerinden izleyeceği yarışmayı kazandı.

Enroth, dünyanın dört bir yanından başvuran 12 bin kişiyi geride bıraktı.

Bir hafta boyunca film izleyecek

Bir hafta boyunca film izleyecek

Covid-19 servisinde çalışan hemşire Lisa Enroth, salgın sebebiyle sinema salonlarında gösterilmeyecek Göteborg Film Festivali’ne katılacak 60 filmi, tek başına İsveç kıyılarındaki ıssız bir adadaki deniz fenerinden izleyecek. Enroth, bir hafta boyunca tamamen farklı bir gerçekliğin parçası olmaktan keyif almayı umduğunu ifade etti.

Telefon ve bilgisayar yok

Telefon ve bilgisayar yok

Bir haftalık macerası kayıt altına alınacak Enroth; Hamneskar adasında telefon, bilgisayar olmadan bir hafta yalnız yaşayarak film seyredecek.

Enroth, "Sağlık hizmetlerinde yıllarca dinlemeye, test etmeye ve insanları teselli etmeye çalıştım. Enerjim tükenmiş gibi hissediyordum. Rüzgar, deniz ve bir hafta boyunca farklı bir gerçekliğin parçası olma olasılığı... Tüm bunlar heyecan verici" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Angelina Jolie, Winston Churchill tablosunu satışa çıkardı