Yaşak aşk felakatle sona erdi! Ünlü şarkıcı hayatını kaybetti

Mc Kevin ismiyle tanınan, gerçek adı Kevin Nascimento Bueno olan 23 yaşındaki Brezilyalı ünlü funk şarkıcısı, 3 hafta önce evlendiği hayat arkadaşına ihanet etti, yakalanmamak için otel odasından kaçmaya çalışan şarkıcı balkondan düşerek hayatını kaybetti.

19 Mayıs 2021, Çarşamba 16:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Brezilya, MC Kevin adıyla bilinen ünlü şarkıcı Kevin Nascimento Bueno’nun ölümü ile biten yasak aşk skandalını konuşuyor.

Nisan ayının sonunda 33 yaşındaki avukat Deolane Bezerra’yla evlenen 23 yaşındaki Bueno geçtiğimiz pazar günü balkondan düşerek hayatını kaybetti.

Bueno, Rio De Janeiro’da kaldığı otele arkadaşı Victor Fontenelle ile birlikte 26 yaşındaki model Bianca Domingues’i davet etti. Bueno ve Fontenelle burada Domingues’le cinsel ilişkiye girdi. İlerleyen saatlerde odanın kapısı çalınırken, Bueno çiçeği burnunda eşinin geldiğini düşündü. 

Eşini aldattığının ortaya çıkmasından korkan Bueno, odadan kaçabilmek için balkona koştu. Alt kattaki odaya inmek isteyen genç şarkıcı dengesini kaybederek aşağıya düştü. Beşinci kattan yere düşen Bueno ağır yaralandı. 

Hemen hastaneye katılan ünlü şarkıcı, yapılan bütün tedavilere rağmen hayatını kaybetti.

OLAY SIRASINDA KALP KRİZİ DE GEÇİRDİ

Hastaneden yapılan açıklamada düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgisine de yer verildi. Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Duygu Özaslan'ın kombinine yorum yağdı: Kendall çakması