Yasak Elma 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yıldız ile Kemal dudak dudağa!

Yasak Elma 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümde Ender'in hinliği Yıldız ile Halit'i ayırmaya yetecek mi? Halit, Yıldız ile Kemal'in dudak dudağa öpüştüğünü gören Halit ne tepki verecek?

28 Eylül 2018, Cuma 17:33 Son Güncelleme:
A A
Yasak Elma 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yıldız ile Kemal dudak dudağa!

Fox TV'nin pazartesi günlerine damga vuran dizisi Yasak Elma'nın 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümde Ender, Kemal'i bir kukla gibi kullanacak ve Halit'le Yıldız'ı ayırmaya çalışacak. Bu oyunun içerisine Yıldız için giren Kemal'in ilk icraatı ise şimdiden herkesi hayretlere düşürdü. Halit, Yıldız'la Kemal'i dudak dudağa görünce ne tepki verecek?

ALİHAN BULUŞMAYA NEDEN GELMEDİ?

Alihan ile Zeynep arasındaki gerilimin ardından neler yaşanacağı, Alihan'ın neden buluşma yerine gelmediği en büyük merak konusu... Öte yandan ayladır Zeynep'e ilgi duyan ve sonunda açılan Cem'in nasıl bir karşılık göreceği de heyecanla bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeynep Alihan’dan uzak durmak istese de Alihan buna izin vermez. Zeynep’le konuşacak ve ondan bir şans daha isteyecektir. Bunu her zamanki gibi kendine özgü tarzıyla yaparak yine Zeynep’i şaşırtmayı başarır. Halit ve Yıldız’ın arası tam düzelmişken, Yıldız yeni bir skandala karışır ve evde yine gerginlik olur. Ender, Yıldız ve Halit’i ayıramayacağına inanmaya başlayıp ümitsizliğe kapılmışken, evine gelen beklenmeyen misafirle bütün fikri değişir. Şans bu kez Ender’den yanadır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.