Yasak Elma'da gelenek bozulmadı, Sadakatsiz'de dengeler değişiyor! / Dizi Postası

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Yasak Elma'da hasret bitti. Şahika ve Hasan Ali Bey'in evlenmesiyle izleyiciler "Düğüne hasret kalmıştık" yorumları yaptı, sosyal medya adeta yıkıldı. Sadakatsiz'de dengeler alt üst olacak. Bir Zamanlar Çukurova'da ise olay var! Hadi hazırsanız başlayalım. Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun😊 İşte bu haftanın “En”lerinin Twitter’daki yansımaları… Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr

21 Şubat 2021, Pazar 20:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yasak Elma’da Halit Argun mirası

Yasak Elma’da Halit Argun mirası

Yasak Elma’nın kötü karakterleri hiç boş durmuyor. Ender ve Şahika entrikalarına son sürat devam ederken son bölümde izlediğimiz düğün sahnesiyle Talat Bulut’un hayat verdiği Halit Argun’u aradı gözler tabii. Yıldız - Şahika - Ender üçlüsünün paylaşamadığı Halit Argun gitti ama mirası kaldı. Nasıl bilirdiniz kendisini? Onu unutulmaz kılan sürekli evlenmesiydi sanırım :)

Düğüne hasret kalmıştık

Düğüne hasret kalmıştık

Şahika karşısında saygı duruşuna geçen şeytan yine meydanı ona bıraktı.

Şahika’nın yaptığı kusursuz plan, Hasan Ali’yi köşeye sıkıştırmaya yetti. Hasan Aaaaaali bey kendini nikah masasında buldu.

Şahika’yı öldürdüğü ve kanıtları polise vermemek için kendisiyle evlenmesini şart koştuğu Hasan Ali, nikah masasında Ender ile evlendiğini sanırken, duvağın altından Şahika'nın çıkması Hasan Ali beyi şoka soktu. Bakalım bu şoktan nasıl çıkacak?

Kime niyet kime kısmet!

Benzer işler... Ender ile evlenmeyi bekleyen Hasan Ali karşısında Şahika'yı görünce şok oldu! Halit Argun da sağ gösterip sol vurmuştu. Şahika ve Yıldız'a mavi boncuk dağıtıp Ender'e basmıştı nikahı hatırlarsanız.

Ender ve Şahika, Hasan Ali’nin yaptıklarının intikamını sadece hisseleri geri alarak yapmayacak ve ona çok büyük bir ders vereceklermiş.

Başkan Hanım hoş geldin!

Yasak Elma 99. bölüm fragmanında Şahika'ya Başkan Hanım denmesi en dikkat çeken sahnelerden biri oldu.


Yeni dönem başlıyor

Yeni dönem başlıyor

Şahika'nın ve Hasan Ali beyle evlenmesinin ardından Yasak Elma'da dengelerin değişeceğini söyleyebiliriz.

Şahika, şirketin hisselerini de ele geçirince Başkan konumuna yükselecek! Şahika, şirketin başına nasıl geçecek, neler olacak?

Yasak Elma'da eğlence tavan yapacak, Şahika entrikanın dibine vuracak.

Can Nergis için veda vakti

Can Nergis için veda vakti

Can Nergis, Gökhan Alkan ile birlikte dizinin kadrosuna dahil olmuştu. Mert karakterine hayat veren Can Nergis'in diziye veda edeceği konuşuluyor. Ancak diziden nasıl ayrılacağı henüz netlik kazanmayan Mert ile ilgili sahneler merakla bekleniyor.

Yaşanan son olaylar Twitter'da yine çok konuşuldu. Hemen bakalım:

 • Korona bir insan olsaydı o kesin Şahika olurdu. Bulaşmadığı kimse kalmadı 
 • Bir şahika atasözü der ki: Hem zirvede hem dillerdeyim kaderim bu
 • Ben böyle bölüm böyle iyi oyunculuk görmedim, efsaneydi
 • Halit'ten sora nikaha hasret kalmıştık
 • Bölüm aşırı iyiydi ve tabi ki Şahika Ender Ekinci de.
 • Bugün ölmezsen daha da ölmezsin Hasan Ayliiii Bey
 • Yılanların intikamı büyük olur Hasan Ali bey
 • Son koca bükücü ŞAHİKA

Zirveye çok yakın

Zirveye çok yakın

15 Şubat 2021 Pazartesi gecesine ait reyting sonuçlarına bakacak olursak; Total izleyici grubunda Yasak Elma üçüncü sırada yer alırken, AB Grubunda ikinci sıradaki yerini korudu.

Sosyal reytinglerde ise, pazartesi akşamı yayınlanan diziler hakkında gün boyunca yapılan sosyal medya paylaşımları karşılaştırıldığında Yasak Elma 7.532 ileti ile beşinci sırada yer aldı.

Bir Zamanlar Çukurova'da aşk!

Bir Zamanlar Çukurova'da aşk!

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da aşk var! Demir ve Ümit'in aşk dolu dansı, izleyiciye Çukurova'da aşk bacayı sardı dedirtti! Hünkar'ın katili Behice'nin köşeye sıkıştığı, Demir'in Gaffur'un Hatip'in katili olduğunu öğrendiği, Züleyha'nın adım adım cinayeti çözdüğü bu heyecanlı bölüm, #ÇukurovaÖğrensin etiketiyle sosyal medyanın gündeminde yerini aldı.

Behice için çember daralıyor

Behice için çember daralıyor

Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz’ın ölümünün ardından ondan kalan mirasla çok iyi bir hayat sürdüreceğini düşünen Behice’nin planları alt üst oldu. Üstelik Hünkar Yaman'ı öldüren Behice'nin ipliği de pazara çıktı.

Züleyha delillerin peşinde

Züleyha delillerin peşinde

Tüm Adana, Demir'in Behice'yi öldürmeye kalktığını konuşurken, Züleyha da delil toplamaya devam ediyor. İstanbullu komiser, Hünkar'ın ulaştığı dosyalara ulaştığında, artık Behice için yolun sonu çok yaklaştı. Züleyha, elinde dosya ile Behice'nin üzerine yürüyerek, onun katil olduğunu bildiğini tüm Adana'ya ilan etti..


Son zamanlarda kadrosunda ayrılıklarla gündeme gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yine bir veda gündemde. Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu'nun diziden ayrılacağı günlerdir konuşuluyor.

Behice’nin diziye intihar ederek veda edeceği iddialar arasında.


3.007 iletiye konu oldu

3.007 iletiye konu oldu

18 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan diziler hakkında gün boyunca yapılan sosyal medya paylaşımlarında Bir Zamanlar Çukurova 3.007 iletiye konu olarak günü beşinci sırada kapattı.

18 Şubat reyting sonuçlarına göre de Total'de birinci sırada olan Bir Zamanlar Çukurova AB grubunda da zirvedeydi.

Cemal Hünal dengeleri alt üst edecek

Cemal Hünal dengeleri alt üst edecek

Kanal D’nin yapımını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği, Çarşamba ekranına damga vuran dizisi Sadakatsiz’in oyuncu kadrosuna Cemal Hünal katılıyor, Sinan Taşkıran karakteri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tıp Fakültesi’ni yarım bıraktıktan sonra iç sesini dinleyerek başarılı bir fotoğrafçı olan Sinan Taşkıran, Asya’nın üniversiteden beri görmediği bir arkadaşıdır. Sinan‘ın Tekirdağ’a gelmesi ise tüm dengeleri altüst edecek

Gönül Hanım'a büyük şok!

Gönül Hanım'a büyük şok!

Ahhh Gönül Hanım ahhh! Seni bu hallere düşüren Haluk utansın.

Selçuk'un annesi Hicran, Gönül'ün yanına ggidiyor. Sohbet edip çocuklardan bahsederken, Gönül hiç beklemediği bir şekilde Haluk hakkındaki gerçeği öğreniyor.

Ne yapacağını şaşıran Gönül, Haluk'un kendini ifade etmesine bile izin vermiyor

Gönül bundan sonra ne yapacak? Haluk evliliğini toparlayabilecek mi? İzleyip görelim ama eğer Derin annesine benzemişse Gönül Hanım da bu işten bir çıkar yol bulacaktır.

Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı

29 bin 165 iletiye konu oldu

29 bin 165 iletiye konu oldu

17 Şubat 2021 Çarşamba gecesi yayınlanan diziler arasında Sadakatsiz Total'de ikincilik Sadakatsiz'in oldu. AB Grubunda ise yine zirvedeydi.

Çarşamba akşamı yayınlanan diziler hakkında gün boyunca yapılan sosyal medya paylaşımları karşılaştırıldığında, Sadakatsiz, 29 bin 165 iletiye konu olarak günü ikinci sırada tamamladı.

Merakla bekliyoruz

Merakla bekliyoruz

Sadakatsiz'in kadrosuna sonradan dahil olan Meltem Baytok, Cavidan karakteriyle ortalığı yıkıp geçiyor. Eline geçen her fırsatta Gönül ve Derin'e laf sokan Cavidan, Selçuk'un Haluk'un oğlu olduğunu öğrenince neler yapacağını gözlerimizden kalp çıkarak bekliyoruz.

Twitter'da eğlence var:

 • Cavidan'ın, Selçuk'un babasının Haluk Güçlü olduğunu öğrenmesini ve Gönül'e laf soka soka rencide etmesini bekliyorum.
 • Adına fan clup kurmamak için kendimi zor tutuyorum cavidancım
 • Gönül artık güçsüz
 • 1 saç telinden aldatıldığını anlayan Asya > 89 kanıta rağmen Volkana inanan Derin
 • Kızının bir kadına yaşattıklarının aynısını yaşamış olan gönül
 • Kimse derinin kardeşi olmayı hak etmez Selçuk Allah sabır versin kardeş

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alpay: Zeki Müren, Türk Sanat Müziğini katletti!