Yasak Elma'da ortalık fena karışıyor! Dizi ile ilgili son gelişmeler izleyiciyi mutlu edecek

Fox Tv'nin uzun soluklu dizisi Yasak Elma'da yalanları ile izleyiciye saç baş yolduran Kumru karakterine hayat veren Biran Damla Yılmaz'ın Yasak Elma'ya veda edeceği konuşuluyor.

02 Aralık 2021, Perşembe 23:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fox Tv'nin seyirciyi ekrana kilitleyen Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in başrollerde oynadığı dizisi Yasak Elma'nın son bölümde ortalık fena karışıyor.

Yasak Elma dizisi entrikalarıyla seyircisini heyecandan heyecana sürüklüyor.

Dizinin son bölümünde Çağatay ile Kumru arasında geçen diyaloglar çok konuşuldu.

Çağatay'a babası ile Yıldız'ın aşk yaşadığı yönünde şoke edici yalan bilgiler veren Kumru'nun bu hareketi seyirciyi düşünmeye davet etti.

KUMRU DİZİYE VEDA MI EDECEK?

KUMRU DİZİYE VEDA MI EDECEK?

Yıldız'dan intikam almak ve Çağatay ile tekrardan birlikte olmak isteyen Kumru ortalığı karıştırıyor. 

Kumru, Çağatay'a babası Doğan ile Yıldız'ın birlikte olduğuna inandırmak için uğraşıyor. İlk söylediğinde inanmayan Çağatay, Kumru'nun gözlerimle gördüm demesiyle adeta çılgına dönüyor. 

Çağatay'a önce babasının ilişkisi olduğundan şüphelendiğini, otelde oda tuttuğunu, bazı günler sabaha karşı eve geldiğini söyleyen Kumru, sonra da takip sonucu gece yarısı Yıldız'ın otele geldiğini söylüyor. Kumru, Yıldız'ın tek derdinin para ve tazminat olduğunu ve babası ile kırıştırdığını belirtiyor.

Tüm bu diyaloglar neticesinde Kumru'nun diziden ayrılacağına kesin gözüyle bakan seyirci Kumru'nun sonunun geldiğini düşünüyor.

"HARİKA BİR ÇALIŞMA ORTAMI VAR"

"HARİKA BİR ÇALIŞMA ORTAMI VAR"

Geçtiğimiz günlerde Zorlu AVM'de görüntülenen oyuncu diziden ayrılacağı yönündeki iddialar ile ilgili açıklama yapmıştı. 

Yılmaz, 'Sette harika bir çalışma ortamı var. Uzun süreler çalışıyoruz ama çok keyifli geçiyor. Yeni yılda belki kısa bir tatil programı yapabilirim ama şu anda net bir durum yok' dedi.

24 yaşındaki güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, Kırgın Çiçekler ve Baraj gibi dizilerle adını duyurmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tansel Öngel ile ilgili şaşırtan gerçek