Yaşam Grup Yorum'a Bakırköy'de dev koro

Grup Yorum'a Bakırköy'de dev koro

Grup Yorum'a Bakırköy'de dev koro

Grup Yorum, ikinci Bağımsız Türkiye Konseri'ni Bakırköy'de verdi

Protest müziğin öncülerinden Grup Yorum, ikinci Bağımsız Türkiye Konserini Bakırköy’deki Adalet Sarayı’nın hemen arkasında alanda gerçekleştirdi. 200 bin’e yakın kişinin katıldığı konserde Zülfü Livaneli, Hüseyin Turan, Aylin Aslım ve Aynur Doğan da sahne aldı.

Binlerce kişi Grup Yorum ve diğer sanatçıların sevilen şarkılarıyla coştu. Kalabalığın kendisini heyecanlandırdığını söyleyen sanatçı Hüseyin Turan, "Bütün haksızlıklara karşı ben de burada olduğum için, Grup Yorum ile bu alanı paylaştığım için çok büyük bir onur duyuyorum" dedi.

HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu da konseri izleyenler arasındaydı. Grup Yorum’u her zaman dinlediğini belirten Bekaroğlu, "Güzel bir ortam. Grup Yorum önemli bir grup. Haksızlıklara, adaletisliklere karşı çıkıyor. Memleket Türkülerini söylüyor. Biz de dinlemeye geldik" diye konuştu. Konser alanına gelen vatandaşlar da Grup Yorumu her zaman severek dinlediklerini belirttiler. Saat 15.00’da başlayan konser, saat 19.00’da sona erdi.Serpil KIRKESER - Ünsal ÇAKIN / İSTANBUL, (DHA)

SIRADAKİ HABER