Yasemin Allen: Erkek arkadaşımın kotlarını giyiyorum

Rol aldığı 'Strike Back' dizisi için bir süredir İngiltere'de yaşayan Yasemin Allen, erkeksi tarzı olduğunu söyleyip, zaman zaman erkek arkadaşı Jonny Grant'ın eşyalarını giydiğini açıkladı.

25 Mayıs 2020, Pazartesi 09:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Esmersoy’la yaptığı canlı yayında ilginç açıklamalar yapan oyuncu Yasemin Allen, erkek arkadaşının kotlarını giydiğini söyledi.


'Erkeksi tarzım var'

'Erkeksi tarzım var'

Allen sözlerine şöyle devam etti:

Boy friend 'kotlar esnemiş ve güzel oluyor. Erkeksi tarzım var, biraz topuklu ayakkabıyla yürümeyi beceremeyen insan olarak, rahat olsun, erkeksi olsun, spor olsun bana daha uyuyor. Bugün de erkek arkadaşımın gömleğini aldım.

Rol aldığı 'Strike Back' dizisinin final yaptığını ve aksiyon işi yapımların büyük bütçeli olduğunu ve bu nedenle oyuncuların daha fazla sorumluluk üstlendiklerini ifade eden Allen, "Karşılığını güzel adım. Tepkiler hoştu, böyle bir karakter oynamak istiyordum." dedi.

Amerika ve İngiltere’de menajerinin olduğunu ve şansını hem Türkiye’de hem de yurt dışında devam ettirmek istediğini de aktaran oyuncu ayrıca İngilizce oynayarak bir hayalini gerçekleştirdiğini anlattı.


'İngilizce oynayıp, kendimi keşfetmek istedim'

'İngilizce oynayıp, kendimi keşfetmek istedim'

"30’undan sonra şansımı deneyiyim” diyerek, yola çıktığını ifade eden Allen, “Benim hayatım oradan oraya ülke değiştirmekle geçtiği için yarım kalan hikayelerim oldu. ‘30'una kadar ajans bulayım, şansımı deneyeyim’ dedim. İngilizce oynayıp, kendimi keşfetmek istedim. İngilizce oynayınca içine girebildiğim başka duygular oldu. Şanslıydım, bu diziyle hayalim gerçekleşti, içimde ukte kalmadı” şeklinde konuştu.

Yasemin Allen ve sevgilisi Jonny Grant.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihte bugün: Eurovision'da zafer Sertab Erener'in