Yasemin Özilhan'dan Hande Erçel ve Kerem Bürsin sorusuna cevap

Sosyetik güzel Yasemin Özilhan (36), eşi İzzet Özilhan ve çocuklarıyla birlikte gittiği Göcek tatilinden döndü. Bebek'te görüntülenen Özilhan'e, aşk yaşadıklarını ilan eden Kerem Bürsin ve Hande Erçel sorusu yöneltildi.

21 Mayıs 2021, Cuma 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasemin Özilhan, geçtiğimiz günlerde eşi İzzet Özilhan ve çocuklarıyla yaz sezonunu açmıştı. Özilhan ailesi, Göcek'te tekne tatiline devam ederken objektiflere takılmıştı. Ünlü çifte, İzzet Özilhan’ın annesi Emine ve babası Tuncay Özilhan eşlik etmişti, teknede hep beraber oturan Özilhan ailesi ve çocukları günü sohbet ederek geçirmişti. Yasemin Özilhan, tatilden döner dönmez soluğu Bebek'te aldı. Sosyetik güzel, kendisini görüntüleyen muhabirlere, "Toplantım var, çıkışta konuşalım" diyerek izin istedi.


Toplantı çıkışında ise "Setleri özlediniz mi?" sorusuna Özilhan, "Anlamlı bir şey olursa belki ama şu an için öyle bir şey yok. Şu anki tempom ailem" yanıtını verdi.


Muhabirlerin, "Kerem Bürsin yakın arkadaşınız. Hande Erçel'i takibe aldınız mı? Tanıştınız mı?" sorusu üzerine Özilhan, "O konuları konuşmayayım ben" açıklamasını yaptı.


"Bu yüzden Serenay Sarıkaya ile aranız açılmış" iddialarının hatırlatılması üzerine sosyetik güzel, "Yine ben konuşmayayım o konuları" diyerek, uzaklaştı.

NE OLMUŞTU?

NE OLMUŞTU?

Takvim gazetesinin haberine göre; eşi İzzet Özilhan'ın çok yakın dostu Kerem Bürsin'in dert ortağı olan Yasemin Özilhan, bir anlamda "Serenay out, Hande in" demişti.

Kerem Bürsin'in yeni sevgilisi Hande Erçel'le kısa bir süre önce tanışan Yasemin Özilhan, güzel oyuncuyu Instagram hesabından hemen takibe almıştı. Hande Erçel de "Takibe takip" demiş ve sosyal medya hesabından sosyetik güzeli geri takip etmeye başlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Masumiyet' final mi yapıyor? Hülya Avşar açıkladı