Yasemin Şefkatli, 'İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptırıyor' iddiası

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz ay görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. İbrahim Tatlıses'in gelinine altın kemer takması günlerce magazin gündeminden düşmemişti. Yasemin Şefkatli hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Şefkatli'nin, kayınpederinin yüzünü koluna dövme yaptıracağı öne sürüldü. Yasemin'den jet hızıyla bir açıklama geldi.

26 Kasım 2021, Cuma 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, 7 Ekim'de gösterişli bir düğün ile uzun zamandır aşk yaşadığı aynı yaştaki model sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu.


Oğlunun düğünü için kesenin ağzını açan Tatlıses, hiçbir masraftan kaçınmamış ve gelinine verdiği düğün hediyesi olay olmuştu.

Tatlıses, düğünde gelinine 450 bin TL değerinde bir altın kemer takmıştı.

Son olarak taze gelin Yasemin Şefkatli'nin kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünün fotoğrafını koluna dövme olarak yaptıracağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hakkında çıkan haberler karşısında Yasemin Şefkatli sessizliğini bozdu.

Bir Instagram sayfasından yapılan "Şarkıcı İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı" şeklindeki paylaşıma Şefkatli, şu yorumu yaptı...

"Ama bundan benim haberim yok."

Yasemin Şefkatli böylece jet hızıyla iddiaları yalanlamış oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Yener rock yıldızlarına benzedi