Yaşını duyan inanamıyor!

Modern gezgin olan ve Avustralya'da yaşayan Danielle Greentree'nin yaşını duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor

04 Nisan 2019, Perşembe 11:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Danielle Greentree, Sydney'de yaşıyor fakat onlarca ülke gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Yaklaşık 100 bin civarında takipçi sayısı olan Danielle, sosyal medya hesabından sık sık gittiği yerleri paylaşıyor.

Asıl mesleği olarak bir şirkette finans ve halkla ilişkiler departmanında çalışan Danielle kısa sürede bir fenomene dönüştü.

Danielle, fenomen olmasının ise tamamen bir kaza sonucu gerçekleştiğini ifade etti.

Instagram'ın, hashtag'in ne olduğunu bilmediğini, fotoğraf yükledikten sonra tanımadığı insanların onları beğenmelerinin hoşuna gittiğini söyledi ve bu şekilde sosyal medyaya ilk adımını attığını itiraf etti.

Fakat Danielle Greentree'yi ilgi çekici hale getiren asıl sebep bambaşka...

Takipçileri onun yaşını duyunca inanmakta güçlük çekiyorlar.

Çünkü Danielle'nin vücudu son derece atletik ve 20 yaşındaki bir kadın görünümüne sahip. Oysa Danielle Greentree tam olarak 46 yaşında.

İşte bu yüzden duyanlar Danielle'nin nasıl bu kadar dinç göründüğünü sormadan edemiyor.

Merak edenlere düzgün fiziğinin sırlarını anlatan Danielle Greentree takipçileriyle oldukça iyi etkileşim içinde ve sosyal medyadaki takipçi sayısı da her geçen gün artıyor.

Öyle ki 46 yaşındaki kadın sık sık uluslararası basına haber oluyor.

Danielle Greentree fiziğinin sırlarını anlatırken öncelike iyi genlere sahip olduğundan dolayı böyle kalabildiğini söylüyor ve buna şükrediyor.

Açıklamasına devam eden Danielle, genetik yapısının dışında spor ve sağlıklı yiyecek tüketimi sayesinde fiziğini koruduğunu ve geliştirdiğini ifade etti.

Son 3 yıldır dünyayı gezen Danielle Greentree, şimdiye kadar toplamda 70 kadar ülke gezdi ve gittiği yerlerden sık sık paylaşımda bulundu.

Danielle Greentree "Gerçek şu ki; 40'lı yaşlarda olunca sabah uyanıp aynaya baktığınızda 21 yaşındaki gibi zinde bir cilde sahip olmuyorsunuz.

Fakat siz de herhangi bir alanda iyi bir fenomen veya influencer olmak istiyorsanız öncelikle kendinize saygınız olmalı" dedi.

Danielle, takipçi sayısı arttığından beri sağlıklı yaşama çok daha fazla merak saldığını ve bunun için daha çok çaba sarfettiğini söyledi.


Danielle, Sydney'de çocukluğundan beri deniz kenarında büyüdüğünü ve bu nedenle yüzmeyle, suyla ve sporla hep iç içe olduğunu söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kafaları karıştıran açıklama! Doktor Li öldü mü?