Yaşlı adam, markette tecavüzü son anda önledi

Yaşlı adam, markette tecavüzü son anda önledi

Rusya'da bir marketteki kasiyer kadını köşeye sıkıştıran saldırgan, kapıdan giren yaşlı adam tarafından durduruldu. Çıkan arbedenin ardından marketten kaçan saldırgan polis tarafından yakalandı.

20 Temmuz 2019, Cumartesi 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rusya’nın Omsk şehrinde bir benzin istasyonunun market işletmesine giden 34 yaşındaki genç müşteri, alışveriş yapmak bahanesiyle 48 yaşındaki kasiyer kadına önce adını sordu.

Daha sonra kişisel bilgilerini sormaya başlayınca, kadın müşteriyi tersledi. Ayakta durmakta güçlük çeken müşterinin arkasında alışveriş sırası bekleyen genç ise korkarak dükkandan uzaklaştı.

Bir süre sonra müşteri kasiyerin arkasına yönelerek 48 yaşındaki kasiyer kadına cinsel saldırıda bulunmak istedi. Kadın direnince geri çekilmek zorunda kalan saldırganın karşısına kapıdan giren yaşlı bir adam çıktı.

Oldukça yaşlı olduğu gözlenen adam, eline aldığı kürek ile saldırgana doğru yöneldi. Tacizci müşteri refleksleriyle kürek darbelerinden kurtuldu. Ardından küreğin sapından tutan saldırgan, yaşlı adamla boğuşmaya başladı.

Bu sırada markete başka bir kişi geldi. Saldırgan bu kez tam geri çekilirken marketten uzaklaştı.

Yaşlı adamın saldırıdan önce durumu fark ederek ambulans ve polisi aradığı, olay yerine gelen polislerin saldırganı yakaladığı öğrenildi. Saldırganın uyuşturucu bağımlısı olduğu, şahsın uyuşturucu tedavisine başlanacağı ardından cezaevine gönderileceği öğrenildi. İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika! Irak'ta ABD askerlerinin bulunduğu üsse 10 roketle saldırı!