'Yaşlı yavşaklardan kurtulalım'

'Yaşlı yavşaklardan kurtulalım'

Şahan Gökbakar, oyuncu Hüseyin Avi Danyal'ın oyunculuk ile ilgili açıklamalarına çok sert tepki gösterdi

08 Mayıs 2011, Pazar 19:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şahan Gökbakar, bir röportajdaki açıklamalarına kızdığı Hüseyin Avni Danyal'a fena patladı. Gecce.com'un sahibi Kenan Erçetingöz'e dert yanan Gökbakan'ın zehir zemberek mesajının orjinal hali şöyle: "Şimdi sizin siteyi açtım ve Hüseyin Avni Danyal adlı aktorrrr!! Abimizin bir rop. yayınlanmış. Başlık: popüler olmayı istemezdim!!

Sanki bu abimizi Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu iken İstanbullara silah zoruyla getirdiler. Hem para kazanacan, hem de yediğin kaba tükürecen.. Bu 1..." Gökbakar'ın mesajı şöyle devam etti: "Abi 2. Konu ki bu büyük sahtekarlıktır. Diyor ki aktorrr!!! Abimiz.. 'Türk sineması sektör olmalı. Bazı kötü örneklerin gişe yapmasına olumsuz bakılmasını doğru bulmuyorum. (bunu diyerek zaten olumsuz bakıyo).

Türk sineması sektör olursa seyirci İvedik 'e mi gideyim, sanat filmine mi gideyim diye düşünmeye başlar. Haa ben popüler bir filmde oynar mıyım? Oynamam!" diyor... İşin en acı tarafı da bu. Çünkü bu aktoorrrr!!!! Abimiz 'Çinliler geliyor' diye bir filmde, ardından ise Fatih Ürek 'le dikkatini çekerim abi, Fatih Ürek'le "Şeytanın papucu" filminde oynuyor. Abi biri bu sahtekarlıklara 'dur' desin..

TWITTER'DAN PATLADI

Şahan Gökbakar Twitter'dan "Bunlar benim Hıdırellez dileğim" diyerek genel bir göndermede bulundu: - Orta yaşlı ve sahtekar: Eski tiyatrocu, para arzusu nedeniyle şimdinin dizi oyuncusu, iki arada bir derede kalmış yavşak ruhlardan kurtulalım..

- Kendilerine göre rezilliklerini örtmenin yolunu, başkalarına başkalaşmakla sağlamaya çalışan itibar fakirlerinden kurtulalım.. - Bu laflarım, kıçının kılları kadayıf olmuş ve tek ihtirasının yeni nesili b.klamak olan tüm oldfartlara (bunaklara) gitsin.. Yaşlarına hürmeten...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerden "Bitlis" paylaşımı